Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Schwinn Csepel Landriderre...

Schwinn Csepel Landriderre milyen külső gumit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Milyen márkájú, milyen tíust?

700*38C a méret


2012. ápr. 13. 20:39
 1/4 claidheamohmor ***** válasza:
A típus a felhasználási területtől függ. A márka tökmindegy, nekem egyaránt jó tapasztalataim vannak a Schwalbe, a Continental, és a Michelin termékeivel is. Jók lehetnek a Kendák is. Olcsók, de nem rosszak a Rubenák, A Hutchinsonok és a CST-k. Ha városban, kemény útburkolaton használod, inkább slicket vegyél, ne bütyköst.
2012. ápr. 18. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A Kendák nem jók. Csak aszfalton használom, és kétnaponta defektet kapok. És nem ez az első Kendám, egyikkel sem voltam megelégedve, de ezzel aztán semennyire
2012. ápr. 18. 17:38
 3/4 claidheamohmor ***** válasza:
Hm, ezt nem tudtam. Az öcsémnek Kenda van, nincs vele gondja, de sajnos nem tudom a pontos típust. Egyébként beépített defektvédelemmel ellátott gumit is vehetsz, ezek értelemszerűen drágábban. Nekem Schwalbe Blizzardom volt ilyen, addig használtam (évekig), amíg el nem kezdett leválni a futófelület :)
2012. ápr. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 claidheamohmor ***** válasza:
Ja, olcsó márkában a Rubenák lehetnek jók, most nekem elöl egy Rubena Flash-em van (700x28), meg vagyok elégedve vele, hátul egy Continental Contact, erre pár ismerősöm azt mondja, hogy csúszósabb útfelületen (vagy pl. gyalogátkelőhely festésén) nagyot lehet vele esni, de ezt én még nem tapasztaltam. Volt Michelin Oriumom, ez elég jó, bár kissé hamarabb kopott el, mint szerettem volna. Volt Continental Sport 1000-esem, ez nagyon sokáig bírta (most is megvan vésztartaléknak), de ezt már nem kapni (vagy csak én nem találtam). Rubenák amúgy mindig voltak, azt hiszem a régi Csepel Maratonomon gyárilag ilyen volt, meg régen nem is nagyon volt más :)
2012. ápr. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!