Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mekkora vaz kell nekem?

Mekkora vaz kell nekem?

Figyelt kérdés

Cipo nelkul 176centi vagyok.

Van ket vazmeret 44cm es 49 cm, kozti ertek nincs, igy nem tudok donteni.

A labam magassaga 80cm, de cipoben 178 is lehetek.

Neten tobbfele tablazat is van, egyik szerint a 44es lennejo masikszerint a 49es.

Ha a 80at beszorzom 0.57el 45.6cm jon ki es ez inchbe 18as vazmeret. De a 44es meret 17.3 inchnek felel meg, a 49es pedig 19.3nak.

Szerintetek?



2012. ápr. 14. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
sajnos sokat segíteni nemtudom, annyi hohy én 175 magas vagyok és 45-ös vézam van, és se nem nagy se nem kicsi szóval (nemtom hanyeves vagy) de ha nőni fogsz meg akk inkabb 49. de ha nem szerintem akkor is mert mondom én 175 vok és a 45 vaz nekem kenyelmes de ha kisebb lenne nembiztos , az meg hogy nagyobb az sose baj :)
2012. ápr. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 -Fremen- ***** válasza:
Van egy részletesebb számító is, bár ez külföldi méretekre vonatkozhat: [link] jobb felső részen UKra állítod ha angolul jobban tudsz, rákattintasz egy biciklire, valami montira és alul középen lesz egy calculate framesize pont, ott kezdődik, és minden adatot bekér rólad, mérőszalagot is elővehetsz.
2012. ápr. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 claidheamohmor ***** válasza:
Én 173 vagyok,átlagos testalkattal, nekem 54-es váz az ideális - ez gyakorlati tapasztalat, az 56-os nyeregvázcső kicsit magas, de elviselhető, az 56-os felsőcső viszont túl hosszú. :) Neked, ha még fiatal vagy és nőni fogsz, 56-osnál kisebbet nem adnék :) Viszont most én kérdezek: hogy is jött ki ez a 44meg 49? Ezek nagyjából gyerek (kamasz) méretek - mármint országútiban... Oo
2012. ápr. 18. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!