Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Valaki tervezi, hogy jövő...

Valaki tervezi, hogy jövő héten kimegy a Critical Mass kerékpáros felvonulásra? F/21

Figyelt kérdés
És, ha mentek, akkor hanyadik kerületből?

2012. ápr. 15. 20:50
 1/6 -Fremen- ***** válasza:

Még nem tudom, mikor lesz, és mennyire érek rá, pedig jó lenne képviselni a biciklisek jogait.

Attól tartok, hogy ebben az országban nem hogy elütik a biciklist, megfullad, vacak minőségű utakkal szúrják ki a szemét, de lassan biciklisútadót kell majd fizetni, rendszámot kell rárakni meg műszaki papírok kellenek. Pedig manapság ez az egyetlen értelmes közlekedési lehetőség, kivéve ha terhet fuvarozol.

2012. ápr. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én mindeképp szeretnék menni, mivel ráérek majd és szerintem fontos esemény és közösségformáló is. :)
2012. ápr. 16. 13:49
 3/6 anonim ***** válasza:

természetesen kintleszek!!!! világért nemhagynám ki !!!

GYERTEK GYEREKEK!!!!

2012. ápr. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

én rühellem a pesti bicikliseket:D

pedig az volnék

2012. ápr. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én szerintem megyek de egyelőre sajnos csak egyedül amúgy 8. kerből indulnék.
2012. ápr. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsó, hol laksz? Privátban írsz egy negyedet vagy egy közeli csomópontot?

Fiú vagy lány, hány éves?


(Mennék, és nekem sincs kivel... józsefvárosi (Stadionok közeli), Örsi csillatúrához csatlakoznék 14:40-kor)

2012. ápr. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!