Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A montis spd és az outis az...

A montis spd és az outis az különbözik, illetve az egg beater típusú pedálhoz jó a sima montis spd cipő?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 16. 22:17
 1/4 claidheamohmor ***** válasza:

1. Igen 2. állítólag igen. :)


Bővebben: szerintem te az SPD és a LOOK közti különbségekre gondolsz. késő van, nincs kedvem sokat gépelni, gugli barátunk megmutatja kettő közti különbséget. Én SPD-t használok, országútim biciklim van. A stopli a cipő talpában pihen, járáskor nem zavar. Az eggbeaterek elvileg működnek a shimano stoplikkal is, de ha már veszel, szerintem vegyél hozzá stoplikészletet is, bár jobb boltokban elvileg jár a pedálhoz :) A felfogatás SPD-kompatibilis.

2012. ápr. 18. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 claidheamohmor ***** válasza:
ui: most nézem, ELVILEG működik csak :) van pár milliméter eltérés itt-ott, ami miatt annyira nem ajánlják eggbeaterhez a shimano stoplit. Az a biztos, ha a sajátját használod, amit a montis spd cipődre fel tudsz tenni.
2012. ápr. 18. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Asszem jó,de lehet hogy nem jól gondolom,fene se tudja.
2012. ápr. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 claidheamohmor ***** válasza:
sok helyen írják, hogy jó hozzá, valahol azt, hogy nem jó, volt egy főnököm, egy angol faszi, neki eggbeaterje volt, azt mondta jó az spd, de mondom: ha már egyszer van sajátja, azt venném. 3-5000 egy készlet spd stopli, valamivel több mint 5000 az eggbeater permium stoplija, akkor meg már olyan mindegy. Az egyetlen, amire panaszkodnak, hogy nagyon gyorsan kopik a stopli.
2012. ápr. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!