Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kellys KCC-09 beállítások?

Kellys KCC-09 beállítások?

Figyelt kérdés
Azok a számok kellenének amit, a biciklihez kell beállítani a kilométer óra bekapcsolásakor.Ha valakinek van ilyen kilométer órája és belinkelné a számokról a képet megköszönném:)

#Kellys #KCC-09
2012. ápr. 25. 18:05
1 2
 1/16 claidheamohmor ***** válasza:
Hát kérdés, hogy megvan-e a használati utasítása. Ez azért kéne, mert abban van, hogy mihez mit kell nyomni. Az általad kér "számokat" azért lehetetlen itt megadni, mert amit be kell írnod, az e te biciklid kerekének az átmérője. Ezt legegyszerűbben úgy mérheted meg, hogy egyenes padlón megállítod a kerékpárodat úgy, hogy az első kerekedben a szelep lent legyen a padló felől, ott valamivel megjelölöd (filctoll, kréta, stb.), majd addig tolod, míg a kerék egy teljes fordulatot tesz (vagyis a szeleped ugyanolyan helyzetbe kerül megint). Itt is megjelölöd a padlón. A két jelölés közti távolságot mérőszalaggal leméred. Ezt a számot kell megadni, ez a kerék körülbelüli átmérője.
2012. ápr. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Használati utasításon van szám amit be kell írni indításkor na az a szám kellene nekem:)(papírja eltűnt pedig 2 km óra is van:))
2012. ápr. 25. 18:26
 3/16 claidheamohmor ***** válasza:
Hm, lehet, hogy elbeszélünk egymás mellett? Nem tán kódot kér? Mert amúgy ezeken csak az időt (óra, perc, stb.), meg a kerékátmérőt (mm-ben) kell beírni. Az előbbi megnézed, az utóbbit leméred. De most már engem is érdekel az az egész :)
2012. ápr. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 claidheamohmor ***** válasza:
Továbbra sem hagy nyugodni a probléma, és továbbra is állítom, hogy a kerékátmérőt kellene beírnod. Lengyel gyerekek a saját fórumjukól ide linkeltek: [link] , de ennyi erővel meg is mérheted a fentebb vázoltmódszerrel :)
2012. ápr. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
4 jegyű számot kér az elején:D
2012. ápr. 26. 15:19
 6/16 A kérdező kommentje:
26 X 2.10 van a keréken
2012. ápr. 26. 15:24
 7/16 claidheamohmor ***** válasza:

hát azért négyjegyűt, mert a kerékátmérő mm-ben négy számjegy :D

Megnézted a táblázatot, amit linkeltem?

2012. ápr. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 claidheamohmor ***** válasza:

a 26, az azt jelenti, hogy 26"-olos kerék, a 2.10 a szélesség :)

Mérd meg szépen az átmérőt, ahogy írtam :), azt írd be mm-ben (saccperkb 2120)

2012. ápr. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 claidheamohmor ***** válasza:
illetve dehogy átmérőt, a kerületet mérd meg :P
2012. ápr. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 claidheamohmor ***** válasza:
fenébe, tényleg végig átmérőt írtam,na... kerület kell.
2012. ápr. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!