Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Országúti kerékpárt szeretnék...

Országúti kerékpárt szeretnék vásárolni, mert ki szeretném magam próbálni pár versenyen, de nem tudom jó ötlet e? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Eddig MTB kerékpárom volt, viszont szeretnék átülni országúti kerékpárra. A baj csak az, hogy 100kg felett vagyok egy betegség miatt (ha nem baj, most nem részletezném) és félek, nem bírna el egy országúti kerékpár.

Karbon vázasról még álmodni sem mertem, viszont egy alumínium vázasat szívesen hajtanék akár hosszabb ideig is. Szerintetek megéri belevágni, vagy inkább maradjak a MTB-n?


2012. máj. 1. 13:13
 1/2 anonim ***** válasza:
el fog bírni a kerékpár - az edzés nem segít a túlsúlyod leadásában?
2012. máj. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 claidheamohmor ***** válasza:
100 kg felett, de mennyivel? 1 vagy 99 kilóval? Mert ha nem sokkal vagy több, mint 100, akkor elbír. Kicsit masszívabb kerekeket veszel alá, 'szt annyi. A verseny viszont más kérdés.
2012. máj. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!