Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szerintetek megvegyem a...

Szocske kérdése:

Szerintetek megvegyem a mongoose micront ha telik rá?

Figyelt kérdés
de rendesen feleljetek

2012. máj. 3. 13:30
 1/3 Linkoln ***** válasza:

Szia.

Őszinte leszek és próbálok rendes is lenni.

Utálom ezeket a kis bicókat, szememben semmi értelmük, de merem feltételezni, neked nem versenyzésre meg hosszú utazásokra fog kelleni, gondolom, igazából nemtudom mire kellhet bárkinek is ilyen bicaj, d eha sok pénzed van és szeretnél vele mutatványozni vagy nemtudom mitlehet vele, akkor biztosan.

De kerékpározásra semmiképp.

2012. máj. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem ne , sok jó nem hallottam a mongoose-ról.Ha trükközni akarsz akkor inkább ezt használtba, újonnan vagy 180000-t ér és 60000-be árulják. [link]
2012. máj. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

"A Mongoose fejlesztői 6-9 éves gyermekeknek

fejlesztették ki ezt a kerékpárt."

Ha 6-9 életév közt vagy akkor vedd meg... de ha idősebb akkor csak röhögni tudok a kérdéseden, és inkább a MOngoose Logo-t ajánlom... az se sokkal drágább! Remélem érthetően írtam le mindent :)

2012. máj. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!