Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 30-35 km biciklizés kb.22...

30-35 km biciklizés kb.22 km/h átlagsebességgel elég egy napra sportnak?

Figyelt kérdés
Hetente 5-ször csinálom. 13/F
2012. máj. 9. 22:21
 1/6 anonim válasza:
Simán, az nagyon jó. Később majd, ha hozzászoksz, többet is fogsz kívánni :)
2012. máj. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Fontos, hogy milyen gumi van a bicajon. Ha csak aszfalton mész érdemes aszfalt gumit venni. A mintázata hasonló az autó nyári gumiékéhoz.

Kisebb energiával kell tekerni és gyorsabban haladhatsz vele, sőt az gumi szélessége is fontos.

Alapból a bringákat terep gumival adják.

2012. máj. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen terepen :D Ha XCM-ezel, akkor ez kitűnőnél is jobb :D Ha egyenes aszfalton, akkor is jó, és tartsd meg jó szokásod :) Csak mindig óvatosan csináld, és hordj bukósisakot, valamint jegyezd meg ezt a néhány oldalt fejből ;)

[link]

Hidd el, nem éri meg nem tudni azt, hogy kinek van előnye 8saját tapasztalat...) Meg hasznosak lehetnek majd ezek az ismeretek későbbi jogsi-letételednél is.

2012. máj. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Linkoln ***** válasza:

Elég lassan mész, nem tudom milyen bringád van de ha valami jóféle akkor azért gyorsíts ha sportolni akarsz, ez inkább túrázgatás.

Én amikor kezdtem vettem egy outit és 35km-eket mentem egy óra alatt.

Az elég intenzív volt, 100as pedálfordulat, tüdő, szív kiedzése, illetve kiegészítettem egyéb edzéssel a kerékpározást.

Mivel írtad hogy sportnak szánod és heti 5ször tolod, akkor nemárt beruházni egy bringára. (outira)

Váltót használd, és nézz utána a megfelelő hajtástechnikának.

2012. júl. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
utolsó. Elég lassan megy?? 13 évesen? meg vagy te húzatva? De még mindig nem tudjuk milyen bicajjal, és milyen terepen megy.
2012. aug. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Linkoln ***** válasza:

13 évesen van toppon a szervezet tanulóképessége.

16 évesen már a versenyzőknek illik tolni egy 40+km/h-s átlagot azon a távon.

Nyilván nem edzik versenyzésre évek óta, de ha már így megkérdi hogy sportnak jó e akkor gondolom nem boltba ugrik le tejé.

Ha sportolni akar akkor szépen vegye komolyan, komoly hajtástechnikával meg persze tapossa erőből a pedált.

2012. aug. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!