Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szerintetek hogyan juthatok...

Xyasdd kérdése:

Szerintetek hogyan juthatok el százhalombattáról ercsibe kisforgalmu uton tehát nem a 6 oson kerékpárral? dunaparti erdös részen csinálnak e valaha sétányt/kerékpárutat a 2 település közt?

Figyelt kérdés

#Százhalombatta #Ercsi kerékpárral
2012. máj. 10. 10:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, én tavaly nyáron mentem Pécsre biciklivel Budapestről, és a 6-os volt kb. az egyik legkisebb forgalmú útszakasz. Elvileg tilos a legnagyobb részén biciklizni, de valójában szinte 0 a forgalom (mert mindent elvisz az autópálya), jó széles, az út szélén a csík mellett még le van aszfaltozva vagy fél méter. Szerintem nyugodtan mehetsz ott. Persze lehet, hogy máskor azért van forgalom, én vasárnap kora reggel voltam ott.
2012. máj. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Dunafüred és Ercsi között ha jól látom (nem vagyok ismerős, csak Google Maps-et néztem) az erdős rész mellett van egy földút, ott mehetnél. De nem tudom, lehet hogy kiér a finomító a Dunáig, akkor ott nem mehetsz át.
2012. máj. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!