Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Abban kéne segítség, hogy van...

Abban kéne segítség, hogy van két hátsó kerekem, az egyiken racsnis fogaskerekek voltak a másik menetes. Meg szeretném cserélni, lehetséges-e, hogy a racsnit leszedjem és átrakjam a menetes felnire és ha igen milyen szerszám kell hozzá?

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2012. máj. 10. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem csereszabatosak.
2012. máj. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a küllőkön gondolkodnék el, átszerelném az egész agyat, bár nem számoltam , hogy egyforma számú küllő van-e a mind a kettőben.
2012. máj. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 claidheamohmor ***** válasza:

Nem értem a probémádat, kifejtenéd bővebben?

így első nekifutásra mindenképpen a kazettás agyat tartottam volna meg, ha jó benne a racsni de hol van belőle a tengely, a kónuszok,meg a 2x9 golyó? Oo

Ha ezeket elhánytad, csak az ár dönt: csőtengely+kónuszok+golyók+alátétek+távtartók+anyák+gyorszár :D.

Egy így már sz@rul hangzik, szóval kár volt szétszedni, egyébként az agyról a kazettát 10-es imbusszal szeded le, de én inkább visszacsinálnám, mert valóban nem kompatibilis a menetes aggyal. Ha a felni jobb a menetes agyas kerékben, (a fotók szerint legalábbis tetszetősebb) akkor átfűzném a kezettásra (nyilván, ha visszaszerelted a belét, és jó benne a racsni). Ha nem értesz a kerékfűzéshez, akkor ezt a részét hagyjuk, vidd el valakihez, aki megcsinálja.

Csak így megy.

Pénzkérdés. Vagy megtanulsz kereket fűzni. Ha debreceni vagy, tíz sörért megmutatom, hogy kell :XD

2012. máj. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 claidheamohmor ***** válasza:
...és miért esett így szét a szöveg? Oo
2012. máj. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!