Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szerintetek jó teljesitmény...

Szerintetek jó teljesitmény 10 perc alatt 5 km megtenni egy széles kerekű nem sport biciklivel?

Figyelt kérdés
tudom hogy hülye kérdés de szeretném megtudni valakitöl aki ért hozzá hogy ez már jo teljesitménynek számolodik vagy nem . amugy 80kg vagyok és 24 éves .

2012. máj. 11. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
nem rossz, de nekem 1x sikerült 7 perc 30 mp alatt megtennem 5 km-t bicajjal úgy, hogy 2.1-es gumijaim vannak, bár igaz, hogy tekertem ahogy csak bírtam :D
2012. máj. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10 percen át 30-al süvíteni? Hát nem tudom, mindenesetre a menedzserek még nem fognak verekedni az ablakod alatt :)
2012. máj. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nos kösz a válaszokat nos az azért 25,5kg nyom a bicajom ugy hogy van súlya régen azért választottam mert nagyon nehéz hajtani igaz lassan kinövöm :)
2012. máj. 12. 06:15
 4/8 anonim ***** válasza:

Hátszélben nem nagy dolog. Pofaszélben csúcs.

Tehát semmi nem lehet mondani a teljesítményedre.

Azt sem ártana tudni, hogy ezt milyen pulzussal mented. Félholtan estél össze vagy mosolyogtál...

2012. máj. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Giro d'Italian az idofutamon a profik futottak 8,7km-t ennyi ido alatt. Most van viszonyitasod :)
2012. máj. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szembe szélben mentem és mindvégig az orromon vettem a levegöt nem a számon ,nos az igazság sokat szoktam csak ugy elindúlni csak úgy a Kárpátoknak neki és az elég nehéz utak is vannak . nos a lényeg egyenletes levegő vétel az egész uton..
2012. máj. 15. 06:28
 7/8 anonim ***** válasza:

Így nem rossz, de az állóképességeden fejleszthetsz még. A 10 perc bemelegítésnek is kevés.

(Ha csak saját örömödre vagy a haverokkal tekersz, akkor jó ez. Ha versenyezni is szeretnél, akár csak hobbi szinten, akkor növelni kell a távot.)

2012. máj. 15. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Komoly versenyeken 40 fölötti átlagok vannak. És azok sok órásak. 10 perc alapján sokat nem lehet mondani, én pl csináltam már 10 percre 60-as átlagot is hegynek lefele... Csinálj egy hosszabb távot mondjuk strava-val abban megvannak mások eredményei is ugyanarra a szakaszra, aztán össze tudod hasonlítani. (De örülnék ha nem 3 éves dolgokat tenne ki az oldal, na mindegy, elküldöm, ha már begépeltem.)
2015. ápr. 18. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!