Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mit csináljak? Töri ki a...

Mit csináljak? Töri ki a küllőket a biciklim.

Figyelt kérdés
2 és fél éve kaptam, 26"-os női kerékpár, kb. 2 évig semmi baj nem volt vele, de most az elmúlt fél évben 3-szor kellett küllőt berakni, mert olyan sokat kitört, hogy már nem lehetett vele menni. És megint ez van. Most is javításra vár.
2012. máj. 15. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Bóvli anyagból van, vagy nem rendeltetésszerűen használod. Mármint, sokat mész vele gyorsan át gödrökön, ilyenek( ezeket észre sem veszi az ember) szerintem az egész kereket cseréltesd le.
2012. máj. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jaja ratyi anyagu küllök
2012. máj. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha 1 is kiesik, azonnal pótolni kell.

Vegyél egy normális kereket/biciklit.

2012. máj. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tapasztalataim szerint ez inkább fűzési probléma szokott lenni. 6 Ft-os küllővel is lehet tökéletes kereket fűzni, és 30 Ft-ossal is lehet ócskát. Szerintem a kerékpárszerelők legalább fele nem ért a kerékfűzéshez (lehet persze, hogy tévedek, de pl. az enyém biztos elég ügyetlen ebben, de legalább minden más munkát lelkiismeretesen, nagyon alaposan megcsinál).
2012. máj. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, és hogy a kérdésedre is válaszoljak: ha sorozatosan törik, az azt jelenti, hogy elgyengült az összes. Ha érdemes, akkor át kell fűzetni, vagy új kereket kell venni. Cserélgetni nem érdemes.
2012. máj. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!