Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Az országúti bringákra lehet...

Az országúti bringákra lehet tenni csomagtartót?

Figyelt kérdés
csepelroyal torpedo bringát szeretnék venni.eddig csak interneten szemezgettem vele

2012. máj. 26. 16:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
biztos hogy lehet
2012. máj. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Brain Storming ***** válasza:
A legtöbb vázon sztem van minimum sárvédőhöz furat, és oda lehet azt is rögzíteni... Ámbátor egy versenykerón egy csomagtartó kb olyan, mint forma-1-es autóba a gyerekülés... nemigazán passzolnak össze.
2012. máj. 27. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet. Ma már lehet kapni bármilyet, két helyen kell rögzíteni, egyik a nyeregcsőnél, a másik pedig a hátsó fogaskerekek rögzítőcsavarjánál.


Az utolsóval csak részben értek egyet, egy országútira valóban nem való csomagtartó, viszont egy hosszú (több száz km-es), több napos túrára muszáj felrakni, háton nem lehet vinni a csomagot. Aztán ha vége, le lehet szedni.

2012. máj. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszönöm.én is azért kérdezem mert túrázgatni szeretnék.
2012. máj. 27. 16:22
 5/11 anonim válasza:
arra a vázra lehet tenni,de értelmes országutin nincs kialakítva fül bárki bármit mond
2012. máj. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
értelmes? ez eléggé vicces kijelentés :DD
2012. máj. 28. 12:22
 7/11 anonim ***** válasza:

Jól mondta . Egy "valódi" országútin nincs semmiféle felesleges sárvédőszem amihez csomagtartót tudnál csavarozni .

De van nyeregtáska , és kormánytáska . Bár ezek elég kicsik .

Outival amúgy sem szoktak túrázni , mert hosszútávon kényelmetlen .

2012. máj. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem kell semmiféle sárvédőszem, vagy fül, már írtam.

Két helyen kell rögzíteni és utána le lehet venni. Igaz a régebbieknél ez sokkal könnyebb. Nekem egy Merida outim van, egy évben egyszer van rá felrakva, amikor egy 700 km-es hosszú útra megyek, hegyeken, országhatárokon át.

2012. máj. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
kaphatnék egy linket, egy képet?
2012. máj. 30. 19:39
 10/11 Brain Storming ***** válasza:

"Outival amúgy sem szoktak túrázni , mert hosszútávon kényelmetlen ."


Nem értek egyet - ha megfelelő a vázméret, az ülés, és edzett a biciklis, akkor együlésben nyugodtan lehet akár 200 km-t is menni.


Azonban tény, h ha vki országútival indul túrázni, annak van kísérője is (aki kocsiban viszi a cuccokat), v csak pénzt visz magával.

2012. máj. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!