Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mit tudtok a Kross bringákról?...

Mit tudtok a Kross bringákról? Mennyire jó az ár/értékük?

Figyelt kérdés

Nem ragad be a teló 1-2 földes-poros út után? Alkatrészei bírják? személy szerint rá gondoltam:

[link]

Illetve ő is szóba jöhet:

[link]

Esetleg Ő:

[link]



2012. jún. 2. 12:01
 1/9 anonim válasza:
Jónak jók és az áruk is elég jó.De ha ilyen hegyi,földes,lankás,dombos és kituggya még,hogy milyen utakon akarsz menni akkor jobb esetben ajánlok neked egy tárcsafékes dirtbike-t azok is szinte ugyan olyanok mint a cross-k csak másabbak.Adok egy weboldalt ami pesten van az Árkád-ban.www.kerékpár.hu itt már 132 ezer forintba láttam egy elég jót,de ha beljebb mész a boltba gondolom vannak olcsóbbak is,mert ezt a 132 ezet ft-t én a kirakatba láttam.De ezt mindenki maga dönti el.Azért hajrá.Ja és olyan biciklikre amin már van fék arra már nem lehet tárcsaféket tenni(apám mondta).
2012. jún. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én azt hallottam, hogy vannak olyanok amik átalakíthatóak. Amúgy nem tudod, hogy ezeknek a külsője ugyanúgy cserélhető trekking külsőre ha mondjuk tudom, hogy városban cangázom?
2012. jún. 2. 15:30
 3/9 anonim ***** válasza:
dirtet ne vegyél, kényelmetlen, kicsi és semmire nem jó, akkor inkább MTB. ha többet mész városba, akkor országúti v. kross. lecserélheted a külsőt trekkingre,slickre.
2012. jún. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha Kross márkájú bringa mellett döntesz, menj el a 2. ker Török utcai bringaboltba (Blue Cet Sport), ott elég jó kedvezményt adnak a listaárból.
2012. jún. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
értem.nincs honlapjuk?
2012. jún. 2. 20:57
 6/9 anonim ***** válasza:

www.kross.hu/pl/en/com sok oldaluk van :D

Nekem egy level a6D 2011-m van, én nagyon szeretem, igaz, még csak 200 lehet benne, de jó :D

2012. jún. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
blue cet boltra gondoltam...
2012. jún. 3. 09:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs, de a Kross weboldalon ott van az elérhetőségük.
2012. jún. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
én se találtam.hétfőn lehet elmegyek
2012. jún. 3. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!