Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Van 1 rock shox pilot xc...

Van 1 rock shox pilot xc telóm és hogyan kell benne olajat cserélni? Az alján mert van rajt egy inbuszkulcsos csavar ha azt kicsavarom akkor ott tudok tölteni bele vagy?

Figyelt kérdés
2012. jún. 3. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
nincs hozzá kézikönyv? ötvenezres első teleszkóphoz nehogy már ne legyen? am meg menj vissza oda ahol vetted, és kérdezd meg :) a gyk nem teleszkópkatalógus
2012. jún. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
használtan vettem de jó állapotú
2012. jún. 3. 13:09
 3/6 A kérdező kommentje:
És van rajt egy nyúl meg egy teknős azt mire tekerjem középre vagy csak a nyúlra hogy jól rugozzon?
2012. jún. 3. 13:10
 4/6 Vadmeggy ***** válasza:

Én ez alapján cseréltem olajat a reconomban:


http://www.youtube.com/watch?v=48_O2xWU9RE


Ha motion controllos a csillapításod, akkor ez alapján meg tudod csinálni :).

2012. jún. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem teknős->rugózás->teleszkóp nyeli az energiáőt mikor tekersz.

nyúl->gyors, de pattog

VAGY

ez az egyszerübb: Ha könnyű terepen mész akkor csak annyira hagyd, hogy ne rázzon, ha durvább terepen, akkor nyisd ki maxra. Ha rossz úton, de könnyű terepen mész, érdemes egy kicsit nyitva hagyni, nem lockolni, mert kátyúk megtörhetik egy idő után!!

2012. jún. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Vadmeggy ***** válasza:
Én középre szoktam állítani, talán kicsit a "teknős" felé. Ha nagyon lassúra rakod a visszacsillapítást, akkor semmit nem fog mozogni a teleszkópod, ha pedig puhára rakod, akkor pedig nem csillapít semmit. Állítsd be úgy, hogy ne üssön vissza, de terepet rugózza ki.
2012. jún. 5. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!