Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen BMX trükköket tanuljak...

Milyen BMX trükköket tanuljak meg legelőször?

Figyelt kérdés
Vettem egy BMX-et és elkezdeném tanulni a trükköket! De nem tudom melyik trükköket tanuljam meg? Pls a nevüket írjátok le! Mer találtam egy jó oldalt: [link]

2012. jún. 3. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
én először a leg egyszerűbeket tanultam meg. először bunny-hop, manual, aztán kezdtem el 180-azni meg néha bejött a 360 is. később már nem tudom hogy jöttek sorba.
2012. jún. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


Itt olvashatsz infókat róluk, valamint az is le van írva, hogy mit hogyan kell csinálni.

2012. jún. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
2012. jún. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Bocs, ezt akartam: [link]
2012. jún. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát már jó régen nem volt alattam bmx 110 kilómmal már nem erőltetem az ugribugrit, de annó mikor toltam egész jól ment:P

Ha abszolút kezdő vagy, akkor mindenképpen tanulj meg ugrani először csak simán mindkét kerék egyszerre elemelkedve, egyensúly fejlesztésnek nagyon jó, utána bunihopp de szépen szabályosan. Ha az már megy, jöhet a manual, ha nem megy a manuál akkor legalább már az elején letudhatod hogy flatlandes sem leszel:)

Ha streetben gondolkodsz akkor tulajdonképpen bárhogyan, bármilyen variációban ahogy fel tudsz ugrani bármire pegekkel és megcsúszni azt, csúszásoknál trükkneveket sorolhatnám napestig de szerintem nem túl sok "nehéz" van köztük, max mikor csak hátsón vagy csak elsőn csúszol...

Azért sem írok trükk neveket mert már olyan régen volt, hogy nem emlékszem:P

Amúgy nézzél sok videót youtubon, még magyarokm között is találni nagyon jó bringásokat.

Az egyetlen dolog amit bmx el tanultam és a mai napig képes vagyok rá, és utcán rengeteg respect pontot lehet vele szerezni, hogy tekerés közben felállsz ráülsz a kormányra háttal tekersz elengeded a kezeddel a kormányt csak a farpofáddal irányítasz haladsz így pár métert majd visszafordulsz. Ezt még országútival is meg tudom csinálni, felvonulásokon nem kevés sikert aratva vele:P


jah mégegy dolog, amiért én abbahagytam annó az a koponyatörés... BUKÓSISAKOT NEM LUXUSCIKNEK TEKINTENI!!!

2012. jún. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm mindenkinek a válaszokat! És úgy érzem beszerzek egy bukót is! :DDD
2012. jún. 3. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!