Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen fajta bicikli lenne az...

Milyen fajta bicikli lenne az ideális túrázáshoz?

Figyelt kérdés
2012. jún. 27. 18:03
 1/10 A kérdező kommentje:
Többnyire aszfaltos útra, olyat, ami könnyű tekerni.
2012. jún. 27. 18:14
 2/10 A kérdező kommentje:
Vagy városban.
2012. jún. 27. 18:14
 3/10 anonim ***** válasza:

Ezek között nézz szét.

[link]

2012. jún. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hát ha aszfalt, akkor én használt országutit ajánlok...
2012. jún. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Trekking!Azt lehet nyúzni országúton és könnyebb terepen plusz még kényelmesebb is mint a többi kategória!(szerintem)
2012. jún. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Alex Fly ***** válasza:

Trekking, cross, fitness...

használattól függően

2012. jún. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 claidheamohmor ***** válasza:
Csomagos túra, egynapos kirándulás, vagy csak laza tekerés?
2012. jún. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Anyagilag nem állok sajnos olyan jól, hogy csak egy egynapos túra kedvéért beruházzak, egy új bicajra. ;)

Hosszabb távra kellene, különböző túrákhoz. Egynapos túrára, városban tekeréshez, 5 napos túrára, ami jön. Írtam, hogy asztfaltra kellene, erdőben, kavicsos talajon nem akarok tekerni vele.

2012. jún. 30. 20:34
 9/10 claidheamohmor ***** válasza:

Hát, ötnapos túrára málhásbicikli kell :)

Szerintem majdnem mindegy, milyen, de akkor első-hátsó csomagtartó, ballonos slick, vagy félterep gumik. (városban régi országútival járok. Meg mindenhol máshol is, mivel, a téli biciklim - egysebességesre átszerelt csepel apolló - egy számmal nagyobb, mint kéne, ezért már nem nagyon használom. Készül azonban a téli/rossz idős/túra biciklim, aminek a lényege: alu montiváz, félvízszintes villasaru, agyváltó, görgős fék, merev villa, vagy lockolható első teleszkóp, agydinamó, erős csomagtartó, stb. Anyagilag én sem állok jól, olyan 1-10 éven belül elkészül :D. A váz meg a nyeregcső már megvan :XD)

2012. júl. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 claidheamohmor ***** válasza:
Ja, ajánlani tudom Dr. Nagy Sándor Bicajoskönyv c. művét, a neten is kering, ingyenesen letölthető innen-onnan. Nem mostani mű, de jó betekintést ad a témába (két kötete is van), ami talán kicsit segít a döntésedben majd.
2012. júl. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!