Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A véleményeteket kérem erről...

A véleményeteket kérem erről a kerékpárról: www.canga.hu/? P=productsMore&iProduct=2007&sName=Kross-Evado-2. 0-2012 Elsősorban a fékrendszer minősége érdekelne pro és kontra!

Figyelt kérdés
Sokat olvastam fórumokban, de nem igazán van egységes álláspont a fékekkel kapcsolatban, mindenki a sajátját dicséri.Amire használni fogom: országút, nagyobb távok 15-200km néha földút. A súlyom jelenleg húzós 140kg ezért alapból átküllőztetem! De épp ezt megoldandó fogok rengeteget pedálozni.

2012. júl. 4. 14:01
 1/6 A kérdező kommentje:

A link nem műxik jól ezért még egyszer ide:

[link]

2012. júl. 4. 14:27
 2/6 anonim ***** válasza:

Sztem érdemesebb lenne venni kezdetnek valami olcsóbb bicajt, mert ha nem bírja a súlyodat, akkor b@szhatod.

Ha országúton akarsz tekerni, akkor szerintem nem kell rá teleszkóp, és tárcsafék se. Nekem a 120kilómat hajdanán(már csak 90) egy kis gagyi első v-fék is megállította az erdőbe. Ha meg tekerek akkor simán megállít.

2012. júl. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod, de inkább drágább gépet veszek, mert az olcsóbbak tudom miből vannak! Az estleges kommentelőknek még egy link: [link]

Az előző ezzel összevetve?

2012. júl. 4. 20:36
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát ha országútra használnád, akkor valóban fölösleges a tárcsa és a teló.

A Kross bicók jó minőségüek, tehát nem hiszem, hogy ne bírna ki :)

2012. júl. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja és a fék is meg fog állítani :) (elöző voltam)
2012. júl. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a célom alapvetően egy jó kerékpár vásárlása volt, nem különösen volt fontos a teleszkóp, sem a tárcsafék. Más viszont igen,pl a kazettás hátsóagy, dupla falú felni...viszont ezzel együtt adták azokat is, ha már van, akkor nem dobom kukába:)) A válaszokat köszönöm!
2012. júl. 7. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!