Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Melyik tv-adón közvetítik a...

Melyik tv-adón közvetítik a Tour de France-t magyar kommentárokkal?

Figyelt kérdés
2012. júl. 9. 13:40
 1/5 MrPifta ***** válasza:
erre a kérdésre a válasz a Tv-újságban ott van. Eurosport.
2012. júl. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nincs tv-újságom, meg amúgy nem szoktam tv-t nézni, hogy tudjam mi hol megy.


Eurosporton néztem, de ez nem magyar! Hol olvastad??? Hanem nem is tudom milyen nyelvű, valami szláv. Jobb lenne magyarul! Végigtekertem a csatornákat, amikor ment, de se a másik eurosporton, se a sport1,2, nemtudommin nem volt. Nem baj, más időpont is oké, de egyszerűen nem leltem még rá!

Van valami online tv-újság, ahol rá lehet keresni egy adott műsorra???


Vagy ha valaki tudja a választ, hogy hol megy, írja már meg! Előre is kösz!

2012. júl. 9. 20:56
 3/5 anonim válasza:
jól mondta az első kommentelő, valóban az eurosport adja a tourt Mo-n már ével óta, a kommentátor knézy jenő és sipos jános azt hiszem. az hogy neked szláv nyelvű az valszeg a szolgáltató miatt van.
2012. júl. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Digi tv a szolgáltató.

Ilyenkor mit lehet tenni, hogy a magyart adják???

2012. júl. 10. 08:14
 5/5 MrPifta ***** válasza:

ha nincs TV-újságod, a port.hu akkor is ott van.

ha nincs a TV-készülékben Eurosport, internetes stream akkor is létezik, ahol online, internetről nézhetsz TV-adásokat. Nem adok linket, mert az ilyen oldalakat nem szeretik a hivatalos szervek, és ha megtudják, bezárják. Keresgélj streamet.

2012. júl. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!