Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Vásárolt már valaki "Police...

Gombitomi kérdése:

Vásárolt már valaki "Police 5W vagy Police 100W" típusú lámpát? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
A legnépszerűbb aukciós portálon temérdek van ilyen ajánlatból elég kedvező áron. Szeretném megtudni, mennyire kínai gagyi tömegtermékről van szó. Vagy esetleg tényleg azt tudja, amit leírnak.

2012. aug. 6. 13:54
 1/5 dirtboy ***** válasza:

igen,találkoztam már párral van is.

vigyázni kell mert nem mindegyikben egyforma cree led van,a gond hogy kinézetre egyforma csak az ereje gyengébb kicsit.

érdemes aksiban is 4,2V-at venni.

fény ereje tényleg nagyon jó,kire állítva a fényét elvilágít kb. 220méterre is.

szembe soha ne világíts vele.

2012. aug. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem van. de nem váltotta meg a világot kb fél év és kampó.
2012. aug. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Legtöbbször a hővezetéssel van a gond. Vagy nincs hővezető paszta a led és tartó kapcsolat között, vagy a tartó és tok között nincs paszta vagy nincs szorosra húzva a csavaros (menetes) kötés.


Előttem szóló!

Hogy ment tönkre, lassan halványodott a fénye és aztán vége, vagy egyszer csak annyi, nem világított, de addig jó volt?

2012. aug. 8. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van,nagy fényereje van kb fél óráig aztán még tud világítani kb 3 órát de átlagos fényerővel,pedig nem gyenge akksik vannak benne
2012. aug. 8. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem ez sem vált be, hamar eltört a konzolja és kontakthibás lett (vagy más okból, de nem világít). Nem emlékszem pontosan, de talán volt idő, amíg hol világított, hol nem - de lehet, hogy csak más lámpáim haláltusájával keverem.
2012. aug. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!