Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi az egy kerekezés trükkje?

Mi az egy kerekezés trükkje?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Gondolok itt arra, hogy amikor a holtponton való gurulás van. Mert tudok kerekezni, csak bénán (felkapom 1 kerékre, és tekerek, de amint begyorsulok, nem tudom megtartani az elejét, így leteszem). A biciklim egy RockMachine Avalanche 70 ( [link]

Hogyha leírná valaki, hogy mit csináljak, akkor azt megköszönném! TUDOM, hogy: nem lehet leírni, meg sok gyakorlás kell hozzá!!!! Csak a "trükkjére" vagyok kíváncsi (fékkel való játék, ülve vagy állva legyeK, stb.)!



2012. aug. 10. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem tartsd azt a tempót ne tekerj gyorsan
2012. aug. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fékkel nem kell vacakolni, súlypont hátra, (ha nincs erre specializálva a nyerged, állj ki belőle, és nyomd hátra az üleped), illetve próbálj egyenletesen tekerni.

Legalábbis az elmélet ez :D

2012. aug. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!