Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mivel tudom szétszedni ez...

Mivel tudom szétszedni ez első teleszkópot?

Figyelt kérdés
Esetleg torx vagy imbusz? Mekkora? Vagy van hozzá valami célszerszám? A teleszkópom nem lett cserélve még az eredeti. A biciklim pedig egy Montana Fine FW. Azért szeretném szétszedni mert rámentem nagyon gyorsan egy csatornafedélre ami felett van 10-15cm aszfalt, kb. 30cm széles és a teleszkópom beragadt úgy hogy ha ki is húzom nagy nehezen akkor nem megy vissza és ha benyomom nem jön ki.

2012. aug. 12. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Még sose szedtem szét teleszkópot, de az enyémet pl azt hiszem egy 19es villáskulccsal lehet szétszedni. Teleszkóponként változik, de célszerszámra nincs szükség, hanem jól jegyezd meg, hogy mi hogy volt benne, esetleg fényképezd is szétszedés közbe.
2012. aug. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én egyszer már szétszedtem mert perselyt kellet cserélni, amit nem kaptam hozzá így esztergáltattam egyet és akkor úgy szedtem szét hogy belenyúltam egy hosszú torx vagy inbusz fejjel
2012. aug. 12. 13:18
 3/3 A kérdező kommentje:
sikerült, h6 imbusz
2012. szept. 11. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!