Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Miért halkul el a kazettás...

Miért halkul el a kazettás racsnim?

Figyelt kérdés
Nemrég történt egy hátsó agy újrazsírzás. Kazettás hátsó agyam van és azt vettem észre, hogy az agy zsírzás óta hidegben (17 fok és azalatt) egyre halkabb, majd teljesen elnémul a racsni hangja. Azonban továbbra is tökéletesen működik terhelés alatt is, nem ugrik meg stb. Mikor viszont felmelegszik az idő 20 fok fölé egyből visszajön a hangja normálisan. Mi történhetett? Zsír kerül volna a racsni részre? Fog ez problémát okozni később?

2012. aug. 15. 17:00
 1/3 A kérdező kommentje:
A kazettát annyira zsíroztam meg, hogy kentem egy nagyon vékony réteget a kazetta és az agy találkozásához,de azt is kívülre. Viszont szerencsére a kazetta csapágyainak fémes hangja is megszűnt.
2012. aug. 15. 17:02
 2/3 anonim ***** válasza:
az agyba ne sajnáld a zsír tegyél minden hova kivéve a kalapácsokra oda nagyon! vékonyan
2012. aug. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem sajnálom :) Az agyba sokat raktam. Csak nem tudom miért halkul ela racsni hidegben. Magát a kazettatestet nem szedtem szét, csak leszedtem. És tényleg kevés zsírt kentem a kazettatest és az agy találkozásához.
2012. aug. 15. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!