Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen biciklit vegyek olyan...

Milyen biciklit vegyek olyan 20 ezer ft értékben?

Figyelt kérdés
lehet használt is........
2012. aug. 21. 07:14
 1/7 anonim ***** válasza:
tescosat!
2012. aug. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Alex Fly ***** válasza:

Semmilyet.


Illetve ha mégis, akkor ennyiért csak használt jöhezt számításba, annak is az alja. Bár ha valaki ért hozzá, akkor ki lehet fogni olyat, amiből jó kerót lehet kihozni -de arra számíthatsz, hogy minimum mégegyszer ennyit rá kell költeni ahhoz, hogy használható legyen.

2012. aug. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kell a fszt rákölteni még ennyit. 10-ért vettem régi outit , még ráköltöttem 8 ezret. Össz 18 ba van benne. Ha ügyesen alkudozol akkor még kevesebbért is vehetsz jó gépet,mint 20.
2012. aug. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
20 ezer ft-ért csak szart veszel :D
2012. aug. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Alex Fly ***** válasza:

Lóerő: akkor mákod volt...

Eddig általában a régi gépeknél alap a gumik cseréje -ha nem azonnal, akkor rövid úton belül. És sanszos, hogy 27" kerekekkel szerelték, az akkori szabványnak megfelelően. Ergo kerekek is jöhetnek: ez eddig nagyon alsó hangon kb. 15ezer...

Bowdenek, fékpofák, lánc: újabb min. 2-3ezer.

Ezek általában kellenek.

Ami viszont 99%: csapágyak szétszedése, zsírzása, beállítása, ilyesmi: ha nem maga csinálja az ember, akkor a szervíz sincs ingyen. Pláne ha valamit cserélni is kell -és ebben as kategóriában (az abszolút alsóról beszélünk, ugye?) ez elég sűrűn előfordulhat...

2012. aug. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk én magam csinálom, tehát nem fizetek szerelőnek, de ki lehet fogni jókat.
2012. aug. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én a német lomisoktól vettem a piacon 12ért egy montit és 7 ért egy verseny bringát ,mindkettőre rákellet költeni kb 5-5 ezret és van két jó bájkom.Én a helyedben náluk nézelődnék
2012. aug. 23. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!