Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi nyújt nagyobb biztonságot...

Mi nyújt nagyobb biztonságot egy nyeregcsőnek?

Figyelt kérdés
A nyergem és a nyeregcsövem védelmére mit alkalmasabb venni? Egy sima imbuszos nyeregcsőbilincset, vagy a Zefal által szabadalmaztatott biztonsági gyorszárat?

2012. aug. 23. 07:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Természetesen a Zefal talán, de ha viszik az egész bicajt... Én úgy gondolom egy számunkra nagyon értékes bringával, ne járjunk boltba, arra tartsunk egy nem kelendőbbet.

Sajnos ilyen világ van...

2012. aug. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azt tuti nem viszik :D Kryptonit 14 ezres U lakat örzi
2012. aug. 23. 10:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Hogyha nagyon akarja valaki a keródat 2 perc alatt elviszik úgy ,hogy te észre sem veszed.


Akus gyökköszörűvel levágja a legdrágább lakatokat is pillanatok alatt lehet az 70ezres is a multkor láttam róla videót. 1 pillanat alatt levágta a méregdrága lakatot.

2012. aug. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én egy Point-racing márka nevével fémjelzett ötszögkulccsal nyitható gyorszár szettet használok, ha a kerekeken nem akarsz tengelyt cserélni és külön imbuszos nyeregcső bilincset venni, akkor ezt ajánlom, szerintem a Zefal ennél drágább és a tudatlan tolvaj meg elkezdi feszegetni és letöri.

Remélem az akkus gyökköszörűs köcsögök arra is felkészülnek, hogyha rajtakapják őket egy kicsit magasabb vérmérsékletű bringások, akkor életük hátralevő részében szívószálon tudnak majd csak táplálkozni.

2012. aug. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!