Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mekkora nyolcas az amit még...

Mekkora nyolcas az amit még centírozni lehet?

Figyelt kérdés
kb 6-6 cm-t megy jobbra balra ezt még meglehet javítani?Alu szimplafalú 622-kerékrõl van szó.

2012. aug. 23. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem az rengeteg.3-4 centis ütés még épp belefér szerintem, de 6 az sok. sztem ha ki is lehet húzni, már nagyon el fog gyengülni a kerék.
2012. aug. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ok köszi a tanácsot.
2012. aug. 23. 22:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazából én személy szerint nem ismerek lehetetlent, mert amit nem lehet józan ésszel csak a küllőkkel kihúzni, azt a kereket vissza lehet deformálni pár pontos, precíz rúgással, kalapácsütéssel, onnan pedig megy a megszokott módon. Viccet félretéve, ami még nem ér bele a vázba, azt még nagyjából ki lehet varázsolni. Persze ehhez kell a jó minőségű felni, küllőanya, küllő. 6-6 centinél annyit kell feszíteni a küllőkön, hogy tuti lesz szakadás.
2012. aug. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Linkoln ***** válasza:

Én egyszer mentem egy jó 40es tempóban, majd komoly esés, kormány befordult, kerék széthajlott, eszméletlenül, majdnem az agynál volt a kerék alja... :D

Kiszedtem az agyat, és a csupasz felnit beformáltam nagyjából puszta izomerővel, majd visszafűztem (pár küllőcsere) és becentíroztam, kicsit ütött sajnos, de több óra idegtépő finomítgatással sikerült nagyjából.

Ezt is meg lehet csinálni szerintem, de elég komoly amugy a 6-6cm.

2012. okt. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!