Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Rövid a küllőm? (fűzéskor...

Rövid a küllőm? (fűzéskor nagyon feszül)

Figyelt kérdés

van két kerékpár kerekem, ki akarom cserélni rajtuk a felnit. Mindkét kerékről lecsavartam az összes küllőanyát,és megcseréltem a két felnit. Az egyik kereken sikerült befűzni a küllőket, de a másikon nagyon feszülnek és mire az utolsó küllőkhöz érek annyira feszül hogy sehogy sem sikerül befűzni.

ha az egyikbe (régibe) jó a küllőhossz akkor a másikba miért nem? (a két felni ugyanakkora)


köszi előre is!



#küllő #küllőfűzés
2012. aug. 26. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Lelki szemeimmel látom, hogy a kerék, amit sikerült megfűzni, az az első kereked volt. Viszont a hátsónál felcserélted a hajtás- és nem hajtásoldal küllőit!!!:D Nem lehet, hogy így volt?
2012. aug. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem javaslom, hogy hosszú távon a régi küllőket használd. Küllőt nem szokás újrafűzni, a feszítés-elengedés nagyon nem tesz jót neki és nem akarsz te pár kilométer után törött küllőket, főleg a hátsó keréken.
2012. aug. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

mindkettő kerék hátsó volt. Lehet hogy rosszul fűztem, ha lesz egy kis időm megint neki állok (harmadszorra is XD)


viszont megnéztem újra a két felnit és az egyiknek a belső pereme kicsit beljebb van, lehet ez miatt nem sikerült? (az agy is ugyanakkora... a felnin az a pár mm-er ennyit számít?)

2012. aug. 27. 13:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!