Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hogyan építsek freeride...

Hogyan építsek freeride bringát honnan szerezzem hozzá a cuccokat? (vélemények tapasztalatok)

Figyelt kérdés
Aki már épített bringát segíthetne nekem privátban

2012. aug. 31. 21:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha értesz az összeszereléshez, akkor nézd meg hol a legolcsóbb amit akarsz és csináld meg. Vagy ha nem, akkor vidd el egy bringaboltba és ott összerakják neked.
2012. aug. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
értek az összeszereléshez csak hogy az alkatrészeket hogyan honnan és mikor érdemes beszerezni és még azt nem tudom hogy mi kompatibilis mivel tehát ilyen fékhez olyan féktárcsa vagy ehhez a vázhoz ez a teleszkóp stb...
2012. aug. 31. 21:53
 3/13 anonim ***** válasza:
én egy országútit építettem a nyáron, az elején 100 at akartam rá költeni, de mivel nem értettem a kompatibilitási problémák miatt 300 ban állt meg, én azt javaslom, ha nem vagy benne biztos, inkább vedd meg egyben, vagy menj be egy profibb kerékpár kereskedésbe, és a segítségükkel válogassátok össze mire van szükséged...
2012. szept. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
nem mondom, hogy minden kerékpár szaküzlet ilyen, DE! az a személyes tapasztalatom, hogy amennyiben nem ott vennéd az alkatrészeket, ahol megkérdezed, nem fognak teljes körű, aprólékos segítséget nyújtani, mert nem náluk költöd el a pénzed. úgyhogy tényleg vagy nagyon értesz a bicaj szereléshez, vagy vegyél egy komplett kerékpárt.
2012. szept. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
hát igen lehet először egy komplett umf hardy dj lesz ha lesz rá pénzem (mert igazábol azért gondoltam építésre hogy ne legyen drága kompletten, mert nekem nem mindenből kell olyan jó és itthon is vannak alkatrészek) és majd azt fejlesztgetem lassacskán :D
2012. szept. 1. 23:34
 6/13 A kérdező kommentje:
Egyébként köszi szépen mindenki segítségét
2012. szept. 1. 23:35
 7/13 A kérdező kommentje:
:))
2012. szept. 1. 23:35
 8/13 anonim válasza:
E-bike.hu :D
2012. szept. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2012. szept. 3. 18:09
 10/13 -Fremen- ***** válasza:

Ha nem zárod ki a használtakat, érdemes azok között keresgélni, bár a váz olyan, hogy van aki nem bízik annyira abban, hogy használtan vegye (törés/repedés).


Úgy lényegesen olcsóbb lesz, viszont a használt cuccok mindig rejtegethetnek meglepetéseket...

Szerintem "szakembertől" ne kérj segítséget, ha nem akarsz fizetni, senki sem bolond, hogy ingyen osztogassa a tudását és az idejét. Inkább hobbiszerelőket keress, vagy ilyen pályákon ismerkedj srácokkal, esetleg nézd meg nekik milyen összeállításuk van.

2012. szept. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!