Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Melyik kerékpárt vegyem? Mik...

Melyik kerékpárt vegyem? Mik a tapasztalataitok? Gepida vagy Median?

Figyelt kérdés

Két trekking közt gondolkodok.

Median Granada 50.000 Ft-ért, és Gepida Alboin 200 PRO 90.000 Ft-ért. A Gepidában plusz az agydinamó és az első teló (a teló nem tudom, hogy normális-e). Igazából azt szeretném tudni, hogy melyiknek jobbak az alkatrészei? Főleg a váltó és a fék érdekel, hogy jók legyenek. Szerintem a Median jobb ebben, erről kérném a véleményeteket. A Mediant még akkor is át lehet fűzetni agydinamósra, az első teló nekem nem olyan fontos.



2012. szept. 3. 12:52
 1/4 anonim válasza:
Szerintem inkàbb a gepidàt vedd. Az alkatrèszek is megbizhatòbbak szerintem. Àr-èrtèk arànyba is elèg jo. Bàr ha màr ennyit kiadzz egy gepidàra, ennyièrt sokkal jobb bicòt is kaphatsz..
2012. szept. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ár érték arányban, szerintem ez jobb:

[link]

2012. szept. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
amúgy a te kettőd közül szerintem a gepida a jobb, de én egy terekkingért 50-60 nál többet nem adnék
2012. szept. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt Gepidám pár évvel ezelőtt (Gepida Alboin 500), és nagyon elégedetlen voltam vele. Folyton javítani meg állítgatni kellett az első pillanattól kezdve. A stucni pl. 5 km után elkezdett kilazulni, és nem lehetett úgy meghúzni, hogy ne lazuljon ki megint, cserélni kellett. Egy szenvedés volt az egész. Szinte örülök, hogy ellopták végül.:)
2012. szept. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!