Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hogyan cseréljek villát?

Hogyan cseréljek villát?

Figyelt kérdés
Egy Gyári Suntour villát szeretnék kicserélni, egy Manitou Splice villára. Utána néztem már az interneten, de nem igazán láttam át a dolgokat. A szervizbe nem akarom elvinni, mert így kb 6000 forintot spórolnék meg, mert ezt a teleszkópot meg át akarom rakni egy másik bringába, aminek szintén ilyenek a méretei. Jó lenne, ha valaki leírná részletesen a dolgokat A-tól Z-ig. Esetleg egy olyan oldalt linkelni, amiben tényleg minden megvan részletesen.

2012. szept. 6. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
kicsavarod a csavarokat, szétszeded, megjegyzed a kormánycsapágy hogyan volt, majd szépen összerakod az újat, fordított sorrendben azzal ahogyan szétszedted a régit.
2012. szept. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak mielőtt berakod az újat nézd meg a villanyak hosszát. Lehet vágni kell belőle hogy ugyanott lehessen a kormány. Az meg elég idétlenül tud kinézni ha kilóg a kormányfejből 5 cm.
2012. szept. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kösz szépen. Azt hittem ezen kívül még van valami technikája.
2012. szept. 6. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!