Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Űj hátsó kereket rendeltem,...

Űj hátsó kereket rendeltem, ezt kaptam bele. Szerintetek mennyire használt? És mennyire pofátlanság?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2012. szept. 7. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
uhh, nem igazán értek hozzá, de gáznak tűnik, hogy ilyet küldenek! Webáruházból rendelted?
2012. szept. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
95%
Szerintem menj, és raklamálj, ha nagyon gáz. Mert én pl. így rálátásból nem tudom megmondani, hogy "csak" felületi, vagy később gondod lesz belőle.
2012. szept. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vészes,de ha fizetsz valamiért,akkor már minimum ,hogy hibátlan terméket küldjenek,nem egy lekoptatott szart.
2012. szept. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez egy használt agy, nem vót másik ezt belefűzték a kerekembe :D Meg fogom őket szivatni a tékozló homárral :)
2012. szept. 8. 11:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez elég komolyan néz ki, de mielőtt felrakatnád homárra szerintem mindenképp próbálj meg írni nekik, hogy ez lenne a gond. Ne fenyegess, se semmi, csak mond el nekik, hogy bajos a kerékpár.
2012. szept. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!