Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen első és hátsó lámpát...

Milyen első és hátsó lámpát válasszak biciklihez?

Figyelt kérdés

A cél az, hogy ne kelljen olyan sűrűn tölteni, ne legyen annyira kicsi a fényereje, vázra szerelhető legyen, ne legyen 4-5ezernél drágább (egyetemista vagyok :) ), és ne csak 2 hét legyen az élettartama, tehát szeretném, ha 10 éven belül nem kéne másikat vennem...:)

Előre is köszi a válaszokat!



2012. szept. 7. 19:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A LEDesek keveset fogyasztanak és elég jó fényük van.

Nem kell mindenáron a legdrágábbat választani, az olcsóbbak között is vannak jó darabok. Arra is gondolj, hogy -általad- könnyen leszerelhető legyen, mert szeretik "letördelni", ha őrizetlenül hagyod.

Hátulra olyat válassz ami folyamatosan is világít, mert -állítólag- a villogó piros fény hátul nem megengedett!

2012. szept. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Esetleg pontos típust tudsz mondani, amit ajánlani tudsz?
2012. szept. 7. 20:03
 3/12 A kérdező kommentje:

szerintetek egy ilyen mennyire éri meg? postával 4k...vagy esetleg valami hasonlót tudtok mondani?

[link]

2012. szept. 7. 20:22
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem rossz vétel, elég korrekt készlet, ha jól látom kézilámpaként is tudod használni és korrekt a töltési lehetősége is. Azért böngéssz itt is, hogy tudj mihez hasonlítani:

[link]

2012. szept. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Azért azt a 100W-ot ne hidd el!
2012. szept. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A Cree LED azért tűnik számomra jónak, mert könnyen tölthető, és elméletileg 360h-t bír, ami a gyakorlatban valószínűleg csak kb 5 óra, de az még mindig jó... valami ilyesmi elégíteni ki az igényemet..az, hogy hálózatról lehet tölteni, az külön örvendetes...:) azt az oldalt, amit linkeltél, azt már olvasgattam, de nem találtam megfelelőt...nem akarok elemeket használni, mindenképpen az akkumulátor lenne a jó...olyat pedig nem találtam ezen az oldalon
2012. szept. 7. 20:50
 7/12 A kérdező kommentje:

pl egy ilyen mennyire jó a budapesti utakra? megvernének a taxisok? :)

[link]

2012. szept. 7. 20:56
 8/12 anonim válasza:
Én 1hete vettem Hervis-ben LED-es lámpa szettet 4000-ért elemmel együtt... nagyon jók, erős fényerő, gyorsan feltudom rakni a bicajra, és nemcsak helyzet jelzésre, hanem tényleg világításra is jó az első lámpája. 4 funkciós első, illetve 3 funkciós hátsó LED lámpák... csak ajánlom.
2012. szept. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
2012. szept. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

[link]


én ilyet használok egy éve, nem kell elem, még sincs dinamó, én meg vagyok vele elégedve...

2012. szept. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!