Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szerintetek megéri megvenni...

Szerintetek megéri megvenni ezt a bringát?

Figyelt kérdés

[link]

Ezt írja a leírásban:

Egy kiváló bringát keresel ami csajos, de nem csak a színe a nyerő? Legyen kényelmes, de sportos? Divatos, de minőségi? Ja és ha esik az eső, vagy ha csak sötét lesz, vagy ha egy nagyobb csomagot vinnél akkor se legyen gond?


SCOTT SANTA CRUIZ TREKKING SERIES női KERÉKPÁR, SHIMANO STX RC váltókkal, hajtőművel és fékekkel, duplafalu erős szegecselt peremekkel, a legmegbízhatőbb CR-MO vázzal, metal lila színben, EXTRÁKKAL felszerelve ( mint sárvédők, csomagtartó, letámasztó, kötelező KRESZ tartozékok, lámpa, dinamó, prizmák ) eladó.


Rendkívül jó méret, ksebb méretű 45 cm.-es váz, így rugalmasan állítható.


160-180 cm. magassághoz ideális. A fotón most 175 cm.-es magassághoz van beállítva.


Nagyon ritka ilyen méretű vázban 28-as kerék, így kiválóan gurul, és könnyű hajtani!


A bringán új, egy fokkal szélesebb és komfortosabb új gumik vannak, így sokkal stabilabb és még megbízhatóbb, akár városban, akár terepen is.


42.000 Ft.


Nem tudom kipróbálni ( nagy a távolság).


Kérlek segítsetek mert nem igazán vagyok hozzáértő! :)



2012. szept. 8. 17:11
 1/10 anonim ***** válasza:

nem

20-25ezret ha ér

2012. szept. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszod!


Esetleg tudnál ajánlani valami mást? Fogalmam sincs, milyen szempontokat kell nézni... Nem szeretnék rosszat venni 45 ezrem van rá.

2012. szept. 8. 17:38
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg nem ér ennyit MAX 20. "könnyű hajtani" xd ez kb minden karbantartott ,különböző átettel rendszerrel ellátott biciklire igaz.Az alapján vegyél bicajt,hogy mire szeretnéd használni,mert ha pl túrázgatni akarsz akkor ne egy városi gépet vegyél. Fontos szempont ,hogy milyen terepen közlekednél. 42 ezerből lehet használtan jókat venni,viszont nagyon meg kell nézni mit vesz az ember,sokszor van az a használt bicajoknál,hogy mikor otthon szétszedi az ember ,akkor derül fény valami rejtett hibára.
2012. szept. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
írd le mire szeretnéd használni:P
2012. szept. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem túrázáshoz kellene, csak sima aszfalt úton (illetve bicikli úton) használnám. Bár itt, ahol lakom akkora kátyúk vannak....


Linkelek egy párat amit nézegettem,ha lesz időtök véleményezzétek légyszi :), hogy melyik a legnyerőbb.


[link]


[link]


[link]

2012. szept. 8. 22:56
 6/10 A kérdező kommentje:

És még:


[link]


[link]

2012. szept. 8. 23:00
 7/10 A kérdező kommentje:

Na és még ez:


[link]

2012. szept. 8. 23:08
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az utolsó amit linkeltél a leg értelmesebb, vagy ez:

[link]


ebben a kategóriában ennyi pénzért már lehet találni újat is, garanciával, én a használtakat, ebben a kategóriában, ilyen árban elfelejteném.

2012. szept. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én mindegyiktől eltekintenék,de akkor már Gepida.
2012. szept. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Végül is ezt vettük meg.:


[link]


Köszönöm a segítségeteket!

2012. szept. 9. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!