Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ejtőpapucsos váz, jó-e bele a...

Ejtőpapucsos váz, jó-e bele a váltó?

Figyelt kérdés

Vettem egy Csepel Torpedó vázat (ejtőpapucsos) és van egy shimano tourney váltóm (ilyen: [link] )


Bele tudom rakni, illetve ha igen, hogyan?


Ahogy néztem képeket, az ilyen vázba ilyen imbuszos felfogatású váltó kell: [link]



mint ahogy ezen a képen is: [link]



2012. okt. 2. 09:28
 1/8 anonim ***** válasza:
ott az átalakító,ilyenkor a kerékrögzítő csavar rögzíti,valamint az az apróbb csavar a vázhoz.
2012. okt. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

a vázon a kisebbik csavarnak nincs rögzítési lehetősége, max a kerékrögzítő anyával tudod odafogatni, de az meg kínlódás, minden kerék kivételnél lejön a váltó is

vegyél egy hozzá való váltót, ha nem is újat, használtból van 100 a bikemag.hu-n

2012. okt. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne a kisebbik csavar ,egyből leesne a váltó,mikor kiveszed a kereket,így max csak elmozdul de jobbik esetben nem jön le teljesen.Ennyi funkciója van a kicsi csavarnak.
2012. okt. 3. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hiába van a váltón a kis csavar, ha a vázon nincs hova betekerni...semmit nem fog...
2012. okt. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A belinkelt vázon ott a hely a kis csavarnak.
2012. okt. 4. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

igen ott van...a sárvédőszem, és a csomagtartó szem...


ha felrakod a vázra akkor a kis csavar pont nem ér el egyikhez sem, annak a hátsó papucson kellene lennie közvetlenül a tengely mellett


csak, hogy értsd: [link]

2012. okt. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ok,legyen neked igazad........
2012. okt. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
azóta vettem egy gagyi ventura váltót, bár nekem eddig semmi gondom vele (bár rendben, még csak két napja használom, viszont kifejezetten szépen vált! Az más kérdés, hogy 6os racsni van hátul így sajnos eléggé rossz a láncvonalam, de tűrhető
2012. okt. 9. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!