Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mit csinálnának, ha ezért...

Mit csinálnának, ha ezért visszavinném a biciklit?

Figyelt kérdés

Van egy 1,5 hónapos Capriolo Cobra biciklim, amivel eddig kb. 400 km-t mentem, mindig száraz, sík úton, eső nem érte.Itthon garázsban van tárolva.Az előbb, ahogy hazaértem észrevettem, hogy a hátső támvillák elágazásánál van egy keresztirányú cső, amelyben egy furat van, gondolom ide lehet rögzíteni a sárvédőt.Namost a furat körül észrevettem, hogy elkezdett lepattogni a festék és rozsdásodik a körülötte levő rész.


Ha visszavinném, hogy rozsdásodik annak ellenére, hogy nem érte eső, akkor kicserélnék vagy elküldenének az anyámba?


2012. okt. 5. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:

kicserélnék vagy elküldenének

Te hogyan reagálnál,ha én megvenném tőled és vissza vinném?Tegyél bele egy csavart,vagy nyomj bele tömítő pasztát.

2012. okt. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Attól még rozsdás marad és pattog róla a festék.
2012. okt. 5. 16:46
 3/6 anonim ***** válasza:

WD-40-el fújd be, a rozsdát nem tünteti el, de több rozsda nem lesz rajta

de ezt csak akkor ha elküldenek az anyádba

2012. okt. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gondolom meghatározták milyen területre adnak garanciát. Ha van a vázra is és még nem járt le ,akkor elvileg valamit kezdeniük kéne vele. Persze valahogy bizonyítani és kéne tudnod ,hogy nem külső behatás következtében sérült meg(eldőlt,neki mentél valaminek stb) Ha meg nem cserélik ki akkor is mit számít az a kis rozsda....
2012. okt. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nem küldenek el anyádba, csak megmondják, hogy ez teljesen természetes elhasználódás következménye, és nem csinálnak vele semmit, amikor meg elmész, összenéz a két eladó, és egy "ezhülye" kijelentéssel nyugtázzák a helyzetet.


Ha viszont kifogsz egy csibészebb eladót, az beveszi a keródat, hogy gariban megjavítják, beb4ssza a műhelybe hátra, és rárak egy egy hónap múlva kész matricát. egy hónap múlva visszamész, és széttárja a kezét, sajna nem javítják meg, megvizsgálták, tegyél rá sárhányót, és nem látszik/nem megy be nedvesség. persze itt megveheted, jövőhétre kész is :D


soha többet nem fogsz reklamálni:D

2012. okt. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor be sem viszem, inkább itthon lefújom valami hasonló árnyalatú festékkel.
2012. okt. 6. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!