Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Van honlap, ahol listát, vagy...

Van honlap, ahol listát, vagy leírást lehet találni az utakról kerékpározás szempontjából?

Figyelt kérdés
Jövőre szeretnénk egy elég hosszú (több száz km-es) biciklitúrát tenni. Az útvonal tervezésénél viszont fontos lenne, hogy egy-egy út mennyire forgalmas, milyenek a viszonyok. Hol tudnék erről tájékozódni?

2012. okt. 6. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudok ilyenről. De sztem nem is lenne könnyű ilyet csinálni, mivel ezek szubjektív dolgok, ki-ki a saját érzékenysége alapján ítéli meg. Én pl. a pesti forgalomhoz és a leharcolt kőbányai utakhoz szoktam, sztem nem nagyon van olyan út az országban, ahol ne mennék el (kivéve autópálya/autóút természetesen), míg tizenegynéhány évvel ezelőtt, alföldi outis srác koromban biztos járhatatlannak találtam volna azokat az utakat, amiken most munkába járok. Úgyhogy ha én ilyen útra indulok, akkor megnézem gugli mapsen gyalogos útvonaltervezővel, mi a legrövidebb út, aztán elindulok arra, és majd csak lesz valahogy :)
2012. okt. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell ezt ilyen tudományos alapokra helyezni. Menj a kisforgalmú, huszadrangú utakon. A táj is sokkal érdekesebb lesz, rengeteg apró falut láthatsz.
2012. okt. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 -a- ***** válasza:

itt a bikemap keresőbe a lakhelyed beütöd, ha töltöttek már fel kerékpáros útvonalat a környéken akkor mutatja a kijelölt szakasz hosszát, domborzatát, és hogy mire ajánlják:


[link]

2012. okt. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!