Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi a véleményed erről a...

Mi a véleményed erről a lakatról? (link)

Figyelt kérdés

Ezt akarom megvenni: [link]


pluszba vennék még egy 25mm vastag sodronylakatot! Ezzel a két lakattan nyugodtan kint hagyhatok egy 60ezres cruisert az utcán ?


2012. dec. 9. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg az újakban már I kulcs van és hengerzár-betét, ugyanaz, mint az evoban, csak 1 mm-rel vékonyabb, nem tudom, nem rég láttam neten egy videót, hogy ezt is simán viszi földre támasztva! egy közepes méretű erővágó (youtube tolvajkergetők), nekem egy evo minim és egy külső lakatos keeper láncom van, én inkább láncot vennék sodrony helyett, de két lakattal, ha nem a gettó közepén hagyod éjszakára és van más bringa is, amin valószínűleg csak 1 lakat van, nem bántják a tied. Nyugodtságodat te döntsd el, inkább vegyél normálisabb lakatot 1x, mint bringát 2x.
2012. dec. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

egy ilyen célszerszámmal:

[link]


kab 1-3 perc alatt távolítanám el mindkét lakatodat, majd eltekernék a bicikliddel... magyar rendőrséget ismervén, ha egyáltalán lenne 1 járókelőben annyi hogy kihívja őket, de én ezt sem hiszem, inkább csak homokba dugnák a fejüket, de ha mégis kihívnák, átlag fél óra kell nekik, ezt tapasztalatból mondom... nos a 100.000 fts flexem árát pedig 4-5 ilyen kis bringás akció vissza is hozná...


nem ötleteket akarok adni, hidd el aki ezzel foglalkozik annak nem kell...

az én u lakatomat úgy vágták le flexel, hogy észere sem vettem pedig a biciklitől 5 méterre voltam egy kisboltban, a mellettem álló cigány gyerek meg elkezdett panaszkodni, hogy már elege van ebből az építkezésből, nem tud tőle aludni... kész... innentől kezdve már gyanúm sem volt, hogy a bringámat flexelik...

2012. dec. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát jó persze, ha elakarják el viszik. de abban ki egyezhetünk, h nem sokan járnak ilyen flexel biciklit lopni :D de nagyon remélem h ilyennel nem fogok találkozni :(
2012. dec. 9. 22:11
 4/4 anonim ***** válasza:

#2! Igaz, gyorsan átviszi, de mekkora az esélye, hogy a 90% valószínűséggel kisebbségi ember 100e-ért megveszi? Inkább elkölti még aznap kábszerre azt a 10-20 ezer Forintot, amit kapott pár lopott bicikliért. Jó azért én is utánanéztem, van már sajnos ennek a feléért is akksis. Viszont ahol én lakatolok, ott be van kamerázva és elég sűrűn mászkálnak, ill. a szomszéd épület melósai, akiknek a többsége bringával jár még télen is, kimegy és lepofozza aki szórakozik. Nem tudom. Túl sokan lakatolnak még sodronnyal, hogy elkezdjek aggódni.


5 méterre voltál a bringádtól és hagytál jó 2-3 percet, hogy levágják??? Kamu.

2012. dec. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!