Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mennyi az egykerekezés világre...

Mennyi az egykerekezés világrekord? (saját eredmény lent)

Figyelt kérdés

Én 2 éve Bmx-ezek, azon belül az egykerék a kedvencem, minél nagyobb távot szeretnék teljesíteni, és (Bár tudom ez lehetetlennek tűnik, és pont egy magyar szájából hangzik el, de) Szeretném megdönteni a világcsúcsot...

Hétről hétre fejlődtem, első alkalommal kb 5 méter ment:)

Az első hónap után viszont már több száz méter..

A rekordom: 9 kilométer.


2012. dec. 13. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


A konkrét kérdésre nincs válasz a honlapon, de az ottani 1 óra alatti egykerekezés valamint kéz nélküli egykerekezés is bőven meghaladja a saját rekordodat. De ez nem jelenti azt, hogy Neked nem sikerülhet, gyakorolj még sokat!

2012. dec. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

10.68 mérföld, azaz 17.188 kilométer.

Még edzeni kell hozzá kicsit, de menni fog, én szurkolok neked. :D Sok sikert!


Forrás:

[link]

2012. dec. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
2. vagyok. Igaza van az első hozzászólónak, én csak azt figyeltem, hogy egy kerekezés plusz a távolság, az időtartamot nem figyeltem. Még 1x sok sikert!
2012. dec. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szorítok neked! Szerintem simán menni fog, már csak az állóképességen kell javítani hogy sokáig bírd! Sok sikert!! :)
2012. dec. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lusta vagyok utánanézni,de ha jól tudom akkor egy amerikai ember tartja a rekordot és 32 km körül van a táv.


Nekem 3 évbe telt amíg sikerült kb 3 métert megtennem montival. Aztán ráéreztem a dologra és belejöttem pár hónap alatt,a rekordom durván 1,8 km,ott sajnos elfogyott az út :(


Egyébként annyit megyek egykeréken amennyit akarok,vagy amíg el nem fúj a szél,legtöbbször megunom és azért szoktam abbahagyni.

2012. dec. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!