Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szerintetek melyik a jobb a...

Okonel kérdése:

Szerintetek melyik a jobb a BMX vagy a Freeride monti?

Figyelt kérdés
2012. dec. 26. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Mind a kettő jó sport, de űzés szempontjából inkább az utóbbit választanám!
2012. dec. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! és nem tudsz vmilyen érvet mert én is próbáltam már mindkettőt de nem tudok dönteni, pedig nem 1 óra erejéig használtam.
2012. dec. 26. 15:13
 3/7 anonim ***** válasza:
teljesen más a 2 sport :D de ha szeretnél nyugodtan kérdezz bármiben segítek amiben tudok priviben :D
2012. dec. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a freeride jobb mert sokkal izgalmasabb.
2012. dec. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagy a különbség a kettő között. A BMX az épített városi pályán, csövekben, stb. használható trükközésekre, a Freeride pedig terepen hatalmas ugratásokra és gyors haladásra lejtmenetben. Árban is hatalmas a különbség, egy Freeride bringa nagyságrendekkel drágább a BMX-nél. Hogy melyik jobb, az egyénfüggő, nekem a Freeride jobban tetszene.
2012. dec. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
freeride,mert szabadabb,(nem csak névben)
2013. jan. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Pénztől is nagyban függ:)

BMX-et nagyrészt a fiatal "divatolók" űzik, akiknek az a lényeg hogy DC, Vans és egyéb márkás cuccokban virítsanak a csajok előtt, és facebookra dobálják a legújabb fényképeiket. Általában azok freerideoznak, akiknek adrenalin hiányuk van, vagy csak egy picit szeretnének visszavonulni a természetbe, ahol kikapcsolódhatnak:)

Jöhetnek a negatív értékelések, mert gondolom sok kis pózer fogja látni a válaszomat, de az a lényeg hogy vannak olyanok is akik teljes szívből űzik a freerideot/bmx-et, és őket nem érdekli hogy milyen ruhában vannak, csak az hogy zúzzanak keményen;)

2013. febr. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!