Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Bulls copperhead kerékpárom...

Bulls copperhead kerékpárom hátsó váltóján letört a váltófül/váltópapucs, és nem tudom milyet szerezzek be helyette?

Figyelt kérdés
Bulls biciklim ( [link] ) hátsó váltóját egy bot felfeszítette és a csere egyetlen akadálya hogy nem tudom mi a váltófül típusa, ha valakinek van ötlete erre vagy javaslata hol találhatnám megfe a szükséges alkatrészt kérem írjon. A későbbiekben megpróbálok képet is mellékelni.

2012. dec. 28. 11:41
 1/2 anonim ***** válasza:
fogod, beviszed egy biciklikereskedésbe, és megmondod, hogy ilyet szeretnél, ők előveszik az összeset és kiguberálnak belőle egy olyat... ha még sincsen esetleg pont olyan akkor én azt szoktam csinálni, hogy választok egyet amin a csavar helye ami odafogja a vázhoz nagyjából megegyező helyen van, ha van olyan része ami miatt nem menne bele a vázba, azt a részét meg leflexelem.
2012. dec. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Habára valóban ez lenne a logikus eljárás, és értékelem hogy próbálsz segíteni, de ez egyenlőre nem kivitelezhető. A környéken lévő bicikli boltok/szervizek sajnos nem rendelkeznek a kérdéses alkatrésszel. Természetesen nekem is ez volt az első dolgom hogy futottam egy kört az ügy érdekében és csak aztán kértem a mindenható internet segítségét.
2012. dec. 30. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!