Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Volt hogy akkorát estél...

Volt hogy akkorát estél biciklivel, hogy utána csak nyöszörögtél?

Figyelt kérdés
2013. febr. 13. 22:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
360 tailwhip bmx. lábtörés lett a vége :D
2013. febr. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

De még mennyire.

Kb 6 éve volt túrázni indultunk haverokkal nem túl messzire de pár városnyira innen kb 30 km csak oda. Ilyen táborhely félére mentünk kirándulni sütögetni, iszogatni stb... ott is voltunk egy éjszakát másnap józanabbul mentünk volna haza.

De sajnos még aznap odafelé menet történt egy kis baleset 12 en vágtunk neki az útnak, szabályosan közlekedtünk. Mivel csak részben volt odafelé kerékpár út, így a közúton voltunk kénytelenek menni, de egy részeg autós miatt annyira megbillentünk páran hogy bezúgtunk az árokba, egy elég mély lejtőn zuhantunk lefelé. Két haverom járt a legrosszabbul ők lábtörést szenvedtek meg fejsérülést, egyik el is ájult, és csak a mentő autóban tért magához.

Én nekem sem volt túl nagy szerencsém a vállam kiugrott a helyéről, ami sajnos a mai napig nem teljesen jó, mivel én leugrottam a bicajomról és próbáltam megállni elég rosszul, nem tudom leírni így a térdem is érezte a hatását, meg a bokám is kapott egy jó kis ficamot, plusz az alkarom is felszakadt egy földből kiálló drótba akadtam bele az szépen megsértett, varrni kellett. Persze az már más téma hogy sántikálva a saját lábamon másztam vissza mert akik megúszták borulás nélkül ők a többi szerencsétlenül járt haverom után másztak, egyik meg rögtön a mentőket hívta. Az autós persze elhajtott de elkapták mert az egyik mentős kapásból tudta kiről van szó amikor mondtuk hogy milyen autó volt és a csomagtartóján egy bizonyos matrica volt valami jellel, nem tudom mi volt az. De bevallotta mit tett, meg is kapta a büntetését, egy elég magas bírság, meg felfüggesztés és 5 éve jogsi bevonás, azóta sem kapta vissza, nem is vezet, mert az autója árából csengette ki a büntetését, és azóta az élet is elbánt vele mert megérdemelte, legalább is ennyit tudok.

A másik haverom aki még velünk együtt borult ő úszta meg a legjobban neki csak pár zúzódása lett, őt utólag az egyik srác apja vitte be kivizsgáltatni, mert már nem fértünk el a mentő autóba. Engem is az egyik rendőr vitt be mert én kevésbé voltam lesérülve.

Az biztos hogy pár hétig sántikáltam, meg akkor még tanuló voltam de kellett gyakorlaton dolgoznom így oda nem is mehettem el, hát szépen kikészített a dolog.

Arról nem is beszélve hogy a bicajom is totál káros lett, és én azt szinte mindennap használtam, hát az is ott van valahol a pincéba a sarokba mert az első kereke totál eldeformálódott, a váza is szépen ronggyá ment, valahol elég szépen meg is repedt, meg a kormány sem a régi, és akkor olcsóbban jöttem ki hogy vettem használtan egy másikat mintha azt megcsináltattam volna, mert új váz kellett volna, új kerék, így már majdnem egy új bicaj lett volna belőle, plusz a szerelés amit magam is megoldottam volna, de akkor még nem voltam olyan jó ezermester mint most.

2013. febr. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

bmx manual 2 * végzõdött farokcsont tõréssel.

rossz állapotú félcsõ nyisszantott le egy 20*10 cm esdarabot a fenekembõl mint egy uborkaszaggató...

egyszer meg szágúldottam le egy dúrva hegyrõl egyirányú utcában, szembe jött egy autó... 20 m repülés után csapódtam egy betonfalnak, akik látták nem tudják hogy élhettem túl 4 nap múlva ébredtem korházban...

az elsõ fixim pedig az elsõ kanyarban letépte 4 körmömet.

2013. febr. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
3x is: az első 5 évesen volt amikor tanultam bringázni. Az árokban kötöttem ki végül. Aztán 10-évesen egy bokorba estem bele, mert túl élesen vettem be a kanyart. A legdurvább pedig az volt amikor túrázni mentünk, megakadt a bringa egy kiálló fagyökérben, akkorát zakoztam előrre, hogy a tóban kötöttem ki. Szerencsére nem volt mély a tó és meleg is volt, szóval gyorsan megszáradtam.
2013. febr. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
50%
Bicikli sem kell: reggel ébredés - felkelés.. nyöszörgés..
2013. febr. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Igen, egy meredek domboldalon nem tartott ki a kezdeti lendület, kipörgött a kerek, hátradőltem, hogy betapadjon és hátrazuhantam... kb 4 méter szabadesés, majd a bringa rám. A kormány a kezemen landolt, elhajlott, a kormányszár pedig megrepedt. 5 percig nem tudtam mozdulni, aztán felkeltem és tovább tudtam menni, csak a csuklóm fájt pár hétig.
2013. febr. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Linkoln ***** válasza:

Gátoldalban élesen lefelé erős elsőfék, megemelkedett a hátsó fele a bringának, én meg ellöktem magam a bringától az ég felé, stopli a pedálban, és jól arcal landoltam.

Másik meg hegyoldalban lefelé, köre ment az első kerekem de lecsúszodd róla, elkezdett jobbra balra rezonálni a kormány, elszáltam, és kezem tört, fejem repedt meg mindenem lehorzsoltam. Mind2-nél hátrafeküdtem, és nyöszörögtem, nem volt máshoz kedvem.. :D

2013. febr. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

1:egy erdőben ugrottam csőrőst pedig nem akartam,arcra érkezés,egy fa állítottmeg,vér,szédülés...egy futó találtmeg és bevitt a Jánosba.


2:ugrás a (szép emlékű)"kis"dombon érkezés és fekvés lehorzsoltam az állam,2könyököm,2 térdem,válam.


3:belementem egy víz elvezető árokba amit eltakartak a levelek első kerék blokk repültem2 métert és jobb csuklóm repedt.

2013. febr. 16. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Orszagutival ... ugyamugy suhanva :) ... jobbos kanyar ... suhanok 40-el :) ... kereknyom szelessegu, egyenes aszfalthiba a kanyarban ... villamossin effekt :P ... kozben en kanyarodtam tovabb :) ... belefutottam ... bringa kiegyenesedett ... en meg kanyarodtam ... kikaptam a kereket szorult helyzetebol, de mar nem tudtam urra lenni a lenduleten ... kormany beszitalt ... atfordultam magamon es feleg lapockaval, felig fejjel belebaszodtam egy villanyoszlopba: csuklotores, kulcscsont tores es a szemuveget kis tulzassal ugy kellet kiszedni az agyambol


Nagyjabol masfel eve volt ... azota is nyoszorgok :) De a bringam utrakesz es az ido javulasaval ismet karcolom tovabb az aszfaltot, mint rendesen :)

2013. febr. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Egy nagy dombról lefelejövet, végén ugrató, amit egyszer megugrottam (mert akkor nem fogott a fékem), és sikeresen leérkeztem kb 10 méter repülés után. Pár hétre rá ugyanúgy odamentünk, akkor már volt fék, ezért lassítottam az ugratónál (vesztemre :D) kevés lendület miatt az elsőkerék ért először földhöz, és meg átrepültem a bicajon, elkaszálva a kameramant. xD meg is van róla a videó, ha érdekel feltöltöm :DDD
2013. febr. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!