Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hagyományos országúti/fitness...

Hagyományos országúti/fitness kerékpárba belefér egy 28-622-es gumiköpeny?

Figyelt kérdés
2013. febr. 22. 10:25
 1/7 Dogmatix91 ***** válasza:
elméletileg be kell hogy férjen
2013. febr. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
elméletileg? hogy érted? a felnire természetesen ráfér, csak nem tudom hogy a villa és a váz engedi-e
2013. febr. 22. 11:10
 3/7 anonim ***** válasza:
ha a felnire jó, a vázra is jó lesz.
2013. febr. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én úgy tudom hogy 30-622-es gumiköpeny nem megy bele országúti villába.
2013. febr. 22. 12:07
 5/7 anonim ***** válasza:
nem tudom mit értünk hagyományos alatt, de az én wensonomban 28-622 es van most.
2013. febr. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Linkoln ***** válasza:

Üdv!

Igen belemegy.

2013. febr. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne csapjatok be, egy orszagutiba egyaltalan nem biztos!!!


Marha egyszeru: nezd meg, hogy most milyen kulso van rajta. Gondold hozza a meretvaltozast millimeterben es vizsgald meg, hogy a fek kornyeken elfog-e ferni az uj meret. Nekem neha a ballonosabb 23-622-es is alig mukodik.


Nyerhetsz par millimetert, ha a fekpofak alatetjeit felcsereled. Altalaban belul vastagabb az alatet. Ha ezt kivulre teszed, a feket osszebb tudod allitani, ami altal a fekezo kar megemelkedik es lesz 1-2mm plusszod.


Azert akarsz durungabb kereket, mert surun kapsz defektet ha odavered a kereket? Egyreszt ne verd oda, masreszt pedig fujd kello kemenysegre a gumit es nem lesznek ilyen problemaid.


Nagyobb gumi nehezebb es lassabb. Biztosan ezt akarod?

2013. febr. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!