Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Merida női Juliet kerékpárok...

Merida női Juliet kerékpárok közül melyik számozású legjobb? Miben tud többet?

Figyelt kérdés
2013. febr. 24. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Juliet XT EDITION 470 ezer forint.Mihez akarod hasonlítani,a legolcsóbb Juliet-hez?

Három kilóval könnyebb.30 sebességi fokozat,olajos tárcsafékek.Minden alkatrésze különbözik az olcsóbb modellekétől.Próbáltam érthetően elmondani a fontosabb különbségeket,de 150-160 ezernél drágábbat nem érdemes venni,mert nem érzed a különbséget használat közben.

2013. febr. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Húúh, 470 ezer, van ám ára :) Igazából nekem a 96.000 és a 169.000 ft-os kerékpárok érdekelnének (mert azt még meg tudom venni), de nem tudom, hogy melyiket érdemes megvenni.Normális körülmények között használnám,tehát nem célom,hogy szétmenjen. A legolcsó és a legdrágább közöttiek már jónak számítanak?Mert ha a legolcsóbb semmit nem tud, akkor inkább picit drágábban vennék.
2013. febr. 24. 12:06
 3/6 anonim ***** válasza:

huuu..mit jelent hogy semmit nem tud?

gondolom az a fontos hogy szines és tárcsafékes legyen..:D

2013. febr. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A Meridának a legolcsóbb modellje is jó kerékpár,de ha van rá pénzed és nem fontos,hogy tárcsafékes legyen akkor a Juliet 10-est javaslom aminek a javasolt fogyasztói ára 110 ezer forint.Ha tárcsásat szeretnél akkor a Juliet 20-MD a legolcsóbb típus,ez 140 ezer forint,de 160 ezerért már olyat is kaphatsz amin olajos tárcsafék van.Most az idei modelleket ecseteltem,ha tavalyi katalógust lapozgatsz abban még mások az árak,de azok a kerékpárok már nem elérhetőek.A Merida minden évben új modellekkel jelentkezik.A Juliet-nek idén összesen 10 változata van.
2013. febr. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Felszereltsegeben vannak kulonbsegek. Minel dragabb, annal jobb alkatreszekkel van osszeallitva. Minel jobb alkatreszekbol van, annal tartosabb, annal konnyebb. Nagyjabol ennyi.

[link] ... nezegesd at a kulonbozo fajtak adatlapjat es szembetuno lesz a kulonbseg.

2013. febr. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válazokat! A Juliet 10-est és 20-ast is megnézem mert szimpik :) Köszönöm a segítséget!
2013. febr. 25. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!