Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hogyan tudom kiszerelni ezt a...

Hogyan tudom kiszerelni ezt a középcsapágyat? Milyen eszközökre van szükség?

Figyelt kérdés

Képek:

[link]

[link]

Előre is köszönöm



2013. márc. 7. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:

a bal oldalhoz kell egy ilyen, vagy hasonló:

[link]


vagy ilyen olcsóbb:

[link]


meg az a nagy "anya" azt hiszem 32-es de ebben most nem vagyok biztos


a jobb oldalhoz talán ez:

[link]

2013. márc. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azon a 260 Ft-oson van a nagy anyához is nyílás, az az egy szerszám elég is mindenhez.
2013. márc. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nincs célszerszámod, de azért pár cuccod van akkor egy laposfejű csavarhúzó, egy kalapács esetleg egy ún vízpumpafogó (ez az: [link]

A csavarhúzót a baloldali kontracsavar kis vájatába rakod, és óvatosan, de határozottan ütögeted a végét kalapáccsal (a csavarhúzónak). Amint kilazul elvileg kézzel le lehet hajtani. A bal csészét ezután viszonylag könnyen ki kellene tekerni villáskullcsal vagy a fogóval. Ezután ki tudod venni a tengelyt elvileg, és a jobb oldali csészén található horonyba illeszkedő bármivel kicsavarhatod, esetleg azt is meg tudod fogni a fogóval, de könnyen leugrik, ami kellemetlen, és a Mindenható profán emlegetésére ösztönöz... Ha esetleg monoblokkot akarsz visszatenni, ahhoz már tényleg célszerszám kell.

Ja, meg tudom barbár paraszt vagyok, de ahogy elnéztem nem egy karbonvázzal van dolgod, a jó kis acéltól meg nem kell beszarni.

Remélem, még nem késtem el, ill. sikerült!

2013. márc. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*a kép linkje zárójel nélkül működik
2013. márc. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a segítséget!:) Végül sikerült leszedni.
2013. márc. 10. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!