Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ehhez mit szóltok? SoS használt!

Ehhez mit szóltok? SoS használt!

Figyelt kérdés

[link]

Szeretném ezt a biciklit megvenni, de nagyon tapasztalatlan vagyok ilyen téren. Az eladóval is beszéltem, nagyon segitőkész volt, minden kérdésemre válaszolni tudott.

3 és fél éves a bicikli, egy profi kerékpáros használta akinek lesérült a lába és továbbadta annak az embernek akitől most én megvenném. Elvileg anno. több mint 100e-t ölt bele. Szerintem nagyon jó árban van, de sosem vásároltam használt bicót. Viszont ezután szeretném átfestetni, hasonlók.

Megéri ez a bicó? Van valamilyen szembetűnő hiba a képen ami miatt nem szabadna megvennem?

Köszönöm előre is!



2013. márc. 13. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:

első ránézésre elég teszkósnak tűnik de jobban átnézve elég jó cuccokból rakták össze.Én megvétel után vázra és teleszkópra gyűjtenék de kezdésnek ez sem rossz.

Szerintem 30 ezerért reális ár.

2013. márc. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válasz!:)
2013. márc. 13. 15:18
 3/4 anonim ***** válasza:
nem szabad ilyen tesco rugós vacakot megvenni, csak csalódást okozna de azt sokat... "profi" ezt nem használta soha... profi ilyet nem használ.
2013. márc. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem értem mit keres a jobb oldalon a kerék gyorszárja?
2013. márc. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!