Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Lehet ennyiért strapabírót venni?

Lehet ennyiért strapabírót venni?

Figyelt kérdés

Kedves Bringás Társ!

Kb. 50ezret tudnék rászánni...

Munkába biciklivel járok, de néha levezetésként terepen is szoktam menni vele. Semmi extra terepezés(ugratás, vagy ilyesmi : ), csak tekerek a réten , Duna mellett, erdei úton.

Egy dolog viszont jellemző rám. Dinamikusan tekerek, tehát gyorsan indulok el és ha emelkedő, vagy rossz út van azért sem szállok le.Muter összes bicaját kinyírtam így, mert a fogaskerekek le lettek darálva, a kerékagy és a bóvli kis pedálok és pedál karok sem bírták így sokáig.

Nekem nem szükséges mindenféle teleszkóp, meg váltó, illetve az, hogy extra könnyű legyen.

Köszi előre is!



2013. márc. 23. 08:05
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Hopp,...azt hiszem elírtam.

Kerékagy helyett pedálagyat akartam.

2013. márc. 23. 08:09
 2/14 anonim válasza:
schwinn csepel elite vagy schwinn csepel magnum.
2013. márc. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
ja,az előző vagyok,az lemaradt hogy a magnum mellett döntesz akkor az 50-ezerhez adjál hozzá 10-ezret ha pedig elite mellett döntessz akkor vagy 30-ezret.
2013. márc. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A Neuzer Nelson kb.50 ezer.Erős a kereke,ipari csapágyas a közepe.Ezek a kritikus részek.Ha ilyen stílusban tekersz akkor be kell kalkulálni évi 15 ezer szervízköltséget és tolhatod neki.15 ezer évente az csak napi 40 forint az meg nehogy már sok legyen mikor egy rohadt buszjegy is 300-ba kerül.
2013. márc. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a Csepel pont a komoly igénybevételt nem bírja,az inkább kényelmes túrákra tökéletes.
2013. márc. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

ha nem muszáj, hogy új legyen akkor bikemag.hu-n az apróban sztem találsz ezt-azt

vagy ha van egy vázad, akkor dobsz bele egy jobb duplafalú kerékszettet, rendes sorral, szerzel egy jobb hajtást, meg veszel egy jó láncot, egy platform pedált

gondolom abból a sok bringából csak lesz egy nyereg, egy kormány meg egy váltó, és fékszett

50-ből bőven jól kijössz, és van egy strapabíró bringád, amit (mint már írták) ha évente karbantartasz akkor sokáig elfut

2013. márc. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

vagy esetleg:

[link]

én már 2002 óta nyúzom a cherokee mat, minimális karbantartással, defekten kívül még nem volt baja.

2013. márc. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Utolsónak írom,olyan kerékpár nincs.Annak már minden baja lehet csak nem foglalkozol vele mert még üzemképes.
2013. márc. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan közlekedek, egy idő után bármi képes megadni magát. Az XT pedálom is... Idővel minden kopik, de megfelelő karbantartással ez az idő nagyban hosszabbítható. Enélkül bármilyen drágát is veszel úgyse fogja bírni, ha meg egy olcsóbbat megfelelően karbantartasz, akkor sokáig elmegy. Én a használtakat szeretem, mert olcsón nagyon jókat lehet kapni. Igaz, hogy használt alkatrészek vannak rajta, de még így is többet bírják.
2013. márc. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Ezerszer leírtuk már hogy 50 ezer alatt, de még 60 ezerért se nagyon lehet normális kerékpárt venni újonnan. Vegyél használtat, mint ahogy azt már 3921 válaszban leírtuk, csak szét kéne nézni egy picit, meg megtanulni használni a google-t ennyi...
2013. márc. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!