Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Elinduljak-e kerékpáros...

Elinduljak-e kerékpáros maratonon egy teszkós összteleszkópos tárcsafékes biciklivel?

Figyelt kérdés
Egyáltalán megengedik hogy részt vegyek rajta?
2013. márc. 23. 10:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

Miert ne indulhatnal? Jelentkezel, befizeted a nevezesi dijjat es elindulsz. A profi versenyzoket ugy is kulon inditjak.


Azert halkan megjegyeznem: komoly versenykorulmenyek kozott, avagy nehezebb terepen elkepzelheto, hogy kifekszik a bringad, de nem torvenyszeru (vannak meg csodak).

2013. márc. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
Ha élvezni akarod a mókát és ez csak egy egyszeri alkalom akkor bérelj bringát.Pár ezer forintból megúszod és addig sem rongálod a te kis törékeny áruházi csodádat.Lehet,hogy bele is halna,ezért inkább az ő érdekében ne tedd.
2013. márc. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%

az az iparihulladék tuti szétesik ha rendesen meghajtod

azzal inkább ne indulj!

2013. márc. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Sajnos csak erre volt pénzem.

attól félek hogy ha elmegyek a kerékpáros maratonra ki fognak röhögni és hazaküldenek. De nem mindenki engedheti meg magának az igazi downhill kerékpárt többszáz ezerért :-(

2013. márc. 23. 16:43
 5/12 anonim ***** válasza:

maratonon mit keresne downhil bringa???

amúgy akik ilyen helyekre járnak, általában sokkal felvilágosultabbak annál, hogy valakit kiröhögjenek az anyagi helyzete miatt.

2013. márc. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Namost ide tényleg nem downhill bringa kell, hanem Xc/Maraton. Maratonokon mindenféle bringát láttam már, én se többszázezres csodával indultam és mégis pár könnyebb versenyen az elsők között sikerült végezni. Ha a bringa kibírja akkor semmi akadálya. Ha raksz fel képet esetleg többet tudunk mondani.
2013. márc. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Neeeeee!

Azok a bicajok meghalnának normális terepen. Ha nincs pénzed akkor minek indulnál maratonra??? Ott is van nevezési díj, csak néhány túra szokott ingyenes lenni.

2013. márc. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

A maratonra van elég pénzem de 200 ezer forintos kerékpárra, ami erre alkalmas lenne, nincs.

Szóval vagy szétesik alattam a teszkós bicaj az úton vagy veszek egy 200 ezer forintos bringát, ami már nem fog szétesni. De arra nincs pénz.

2013. márc. 24. 08:53
 9/12 anonim ***** válasza:

Érdekes én pont fordítva vagyok. Talán mert nem baszom el felesleges dolgokra?

Egy maraton 5-10 ezerbe kerül, de inkább 10, és még odamész autóval ha messze van stb.

2013. márc. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Öngyilkosság lenne. Kinevetnek és nem is bírná a strapát.
2013. márc. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!