Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Érdemes még téli bringás...

Érdemes még téli bringás kesztyűt vennem?

Figyelt kérdés

Igazán hideg időjárásra van síkesztyűm, azonban most olyan átmeneti idő van, nincs komoly hideg, de melegnek sem mondható. Kinéztem egyet:


[link]


Ez elmehet +10-12 fokig, vagy már meleg lesz? Én úgy nézem, a síkesztyűtől vékonyabb, persze, attól még lehet meleg.


Köszönöm a válaszokat!



#kesztyű;kerékpár
2013. márc. 30. 13:33
 1/2 anonim válasza:
Persze érdemes, ha fázik a kezed, bár ez inkább télinek néz ki, mint átmenetinek. Viszont nem csak egy szezonra veszed, ősszel megint jó lesz, meg még évekig. :)
2013. márc. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hogy őszinte legyek én eléggé csalódtam ezekben a kifejezetten bringázáshoz gyártot kesztyűkben - vagy nem szigetelt elég jól, vagy hamar megadta magát, vagy csapta a szelet, de pár éve inkább motoros kesztyűt hordok bringázáshoz is. Mínusz 5-ig nem fáztam benne (alatta meg nem próbáltam), de nyáron is azt hordom és nem izzadok bele, érdemes lehet azokat is megnézni, a kezed nem tudja, hogy amit ráhúzol azt bringás vagy motoros kesztyűként árulták.
2013. márc. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!