Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Van egy biciklim meg egy...

Van egy biciklim meg egy kutyám és elszeretnénk menni kirándulni, tudtok jó helyeket?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és karácsonyra kaptam egy kutyát , szeretnék vele sok időt tölteni és esetleg tudtok olyan helyeket ahova elmehetünk egy kicsit futkorászni (XV.kerületben lakunk)
2013. ápr. 1. 09:14
 1/6 kovpet ***** válasza:
Biciklivel ne futtass kutyát, az állatkínzás.
2013. ápr. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én is itt lakom a Pólus mögött lehet , de van ős lakosok kutyust vinni nem állat kínzás , mondjuk attól függ milyen fajta
2013. ápr. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Atmesz a Szentmihalyi uton a kiserdobe (Azsia Center es a Polus kornyeken) ... es kibringazhatsz a vilagbol.


Van arra lovarda, kutyaiskola ... jar arrafele sok csaszkalo ember, van par csoves ... nyaron eleg homokos a talaj, de azert vannak jo utak.


Arra biztosan jokat lehet "kutyagolni":)

2013. ápr. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak arra vigyázz hogy rendőrrel ne találkozz, mert a kresz tiltja a kerékpárral történő állat vezetést.
2013. ápr. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1.: Már ha olyan hülye a kutya hogy kipurcanásig fusson. Én is szoktam futtatni bicajjal, de ha nem tetszik neki a sebesség rögtön lassít, és akkor én is visszaveszem a sebességet.
2013. ápr. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor én nem írtam világosan , semmi szó nincs futtatásról Toy Uszkárról van szó és kaptam egy kutyautánfutót amit a bicikli mögé kell felszerelni nem nagy de nagyon szereti elszoktunk tekerni a fressnapf-ba és úgy gondoltam ha jön a jó idő jobb helyekre is elmehetnénk levegőzni.... de kutyafutatásról szó nincs!
2013. ápr. 5. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!