Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen biciklivel lehet...

Milyen biciklivel lehet egykerekezni jó vele erdőzni meg ugratni és könnyű?

Figyelt kérdés
max 300.000

2013. ápr. 6. 18:53
 1/2 anonim válasza:
ha könnyû vázt akarsz akkor a karbon a legjobb szerintem, könnyû és erõs
2013. ápr. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Uhh. régen irtad a kérdést.

1kerekezés miatt nem éri meg jo biciklit venni.

Erdőzésen nem tudom DH/Freeride vagy mire gondolsz.Szerintem egy jo kis ugratós trükközni való bicikli a Magellan Polarix,Specialized:P1,P2,P3. ezek nagyon jok a Test Bike-on vannak használtan!.A DH-zásra pl:Specialized Demo,Santa Cruz,Kona Stinky.

Én nekem sok féle van mert jelenleg is freestyle bkiciklizek!Tehát szponzorok vannak!Amit ajánlok neked a Specialized P2 csak a hátso agy kicsit gyenge de asztalt kormánypörit,Thaiwhippet még talán lehet meg ha már nagyon megy akkor Miskolcon a szivacs medencébe ÓVATOSAN gyakotolhatod a hátra illetve előre szaltokat.De először Bunny-Hop ezeket tanulgasd pl:Bunny-hop közbe fél kormány pöri!De ha tudo akk csak megemeled az elejét és aközbe!Ez látványos is. :) Jo ugrálást. De a Specialized P2 max olyan 12-13 kg lehet asszdm a p3 massziv váza van igy nehezebb!

2013. máj. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!